Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Látens, homofób biszex elfogad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látens, homofób biszex elfogadó környezetben?

Figyelt kérdés
Van egy katolikus osztálytársam, aki eléggé ellenez mindent ami nem heteró. Azonban vagyunk páran akik állandóan ellentmondanak neki. Az utóbbi időkben előjött egy sztori, miszerint a fiúk felé is kacsintgat. Lehetséges, hogy a pozitív környezet meggyőzze? Egyáltalán mit érezhet egy ilyen ember belül, ha körülötte hajtogatják amit a szíve mélyén akar, de esetleg a családja, vallása nem engedi?
2016. aug. 16. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

én is katolikus vagyok és én is ellenzek mindent ami nem hetero viszont én is kacsingatok a fiúk felé. Egyrészt a szülők, más részt igen, pusztán vallásosságban és vallási erkölcs miatt nem kavarok fiúval. Valószínűleg ő is emiatt.

Remélem tudtam segíteni :D

2016. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Hát kikérem magamnak az, hogy katolikus nem is kellene odaírni. Mert egy protestáns szeirntem még nagyobb valószinűséggel meleg. Mert azok ugye protestáns liberális ízék.

Másrészt én is katolikus vagyok és hát mit tegyek meleg. Tudom nem helyes, de csak Isten látja a lelkemen.

2016. aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
A vallás sérti az emberi méltóságot. Vallással vagy anélkül a jó emberek jót, a gonoszak pedig gonoszat cselekednek. De ahhoz, hogy jó emberek tegyenek gonosz dolgokat, ahhoz már vallás kell.
2016. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

utolsó

a válaszod felháborító. a vallás az a keret és a norma ami meghatároz szinte mindent. de ahogy látom neked nem tudtam normalitást adni mivel ateista vagy :/

2016. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
Na ez az igaz! Amit az előttem szóló mondd. Abszolút egyet értek vele!
2016. aug. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Sátánista vagyok! Az egyik oka, hogy nem hiszek semmiféle felsőbb hatalomban a másik pedig: A sátánizmus a teljesen szabad szexualitást hirdeti – mindenki egyéni hozzáállása szerint dönt e kérdésben. Vannak, akik tökéletesen poligámok, mások számára a monogámia a legmegfelelőbb. Senkinek sem kellene bűntudatot érezni a nemiség miatt, és a sátánizmus egyáltalán nem törődik azzal, hogy valaki hetero-, homo-, bi- vagy aszexuális érdeklődésű.


„A sátánizmus arra bátorít, hogy éld ki szexuális vágyaidat, feltéve, hogy ezzel senki másnak nem ártasz.”


Mindenkinek elidegeníthetetlen joga, hogy maga döntsön a szexet érintő kérdésekben.

2016. aug. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%

egyaltalan tudod mit jelent satanistanak lenni??? mert a valaszod alapjan annyit hogy szexelhet barki barhogy.


egyreszt ha satanista vagy akkor hiszel felsobbrendu hatalomban meghozza az ordogben.

mareszt ez a azt csinalsz amit akarsz liberalis szoveg teljesen ellent mond minden emberi normanak...


a szexualitast es a fogamzas/utodnemzest pedig sajnos az ilyen goldolatok es az ilyen gondolkodasu emberek erzelmei kezdik egyre jobban szet valasztani... :/

2016. aug. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Ezt a vallás tanítja. Olvass utána az atesista sátánizmusnak vagyis a LaVey-i sátánizmusnak.


[link]

2016. aug. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15%

az egyént isteníti. Talán még a fanatikus muzulmánok hite is jobb ennél...

Az egyént nem lehet isteníteni mivel nem tökéletes, nem tökéletes ergo nem lehet isteni.

2016. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%

Isten esetében pedig vagy nem létezik vagy nem tökéletes.


A jóságos és mindenható isten nemlétezése a következőképpen vezethető le:


Ha létezik Isten, akkor Isten mindenható, mindentudó és erkölcsileg tökéletes.

Ha Isten mindenható, akkor Istennek hatalmában áll, hogy eltöröljön minden gonoszságot.

Ha Isten mindentudó, akkor Isten tudja, hogy a gonoszság létezik.

Ha Isten erkölcsileg tökéletes, akkor Isten vágyik rá, hogy eltöröljön minden gonoszságot.

Létezik gonoszság.

Ha gonoszság létezik és Isten is létezik, akkor:

Istennek nincs kellő hatalma a gonoszság eltörléséhez; vagy:

Isten nem tudja, hol és hogyan nyilvánul meg a gonoszság; vagy:

Isten nem vágyik rá, hogy eltörölje a gonoszságot.

Következésképpen Isten nem létezik.

2016. aug. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!