Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire elfogadóak a környeze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadóak a környezetben élők a homoszexualitással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Főleg a család, barátok érdekelnének..

2015. aug. 29. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Kis faluban élek itt nagyon nem divat melegnek lenni.
2015. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
91%
Nem tudom, nem ismerem a családod és a barátaid. Az én barátaim elfogadóak. A családtagok meg egyénje válogatja. A vén vallásos fajtája nyilván elfogult szemellenzős.
2015. aug. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Ezért kell városba költözni.
2015. aug. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Nálunk nem utazhatnak a busz belsejében, csak a tetején.
2015. aug. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Külföld, nagyváros. Itt olyan buli van, hogy csak na, a munkahelyemen több transznemű és meleg is dolgozik (nem melegbár, bár néha kicsit annak tűnk :D)

A szüleim elfogadták, bár ők nem élnek a közelemben.

A barátokat megválogatom tehát ők is.

2015. aug. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
A csaladom nem kifejezetteben orul neki, szinte tabu, de tudjak. A barataimat illetoen pedig azok akik nem fogadnak el ilyennek nem a barataim... 14/f/m
2015. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

család,barátok elfogadóak

Bár homofóbok mindenhol vannak.. le kell sz*rni őket.

2015. aug. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vidéki városban élek, a családom, ismerőseim alapvetően elfogadják a melegeket. Most hirtelen nem is jut olyan az eszembe, akinek baja lenne velük.
2015. aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon változó. Én néhány közeli embernek mondtam el, barátok és rokonok is tartoznak ebbe, és érdekes módon, akikről végképp azt hittem hogy nem, azok fogadták legjobban és fordítva.

Néhány példa:

-unokatesóm 3 gyermekes családanya: ő fogadta legjobban. Az is kiderült, hogy a fősülin volt egy meleg srác, akivel jó barátságban voltak, még egy meleg diszkóba is elmentek egyszer :)

-nagybátyám: kigyúrt, kopasz, nyers stílusú rendőr, ő is nagyon jól fogadta, még tanácsokat is adott a témában

-egyik barátnőm, régimódi, erkölcsös gondolkodású egyetemista lány, aki pl betartotta azt, hogy a pasijával csak házasság után szabad szexelni és összeköltözni, s mégis nagyon jól fogadta, megbeszélhettem vele mindent

-viszont egy másik barátnőm, egy igazi pesti lány, aki tényleg a tolerancia mintaképe, szabadelvű stb, ő viszont rosszul fogadta. Nem is fogadta el, meg akart változtatni stb


Látható tehát, hogy akikről legkevésbé hittem volna, azok voltak a legelfogadóbbak, akiket pedig elfogadónak gondoltam, azok ellenszenvet mutattak.

2015. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!