Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, akik párkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, akik párkapcsolatban vagy szexkapcsolatban élte (tek), volt olyan párotok, akiknek nagyobb volt a szexuális étvágya? Mit kezdtetek vele, hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a partner naponta többször dugott/dugni akart és többször ki kellett elégiteni orálisan naponta. Mit csináltatok? Megtettétek neki, hogy örüljön? Vagy megengedtétek neki,hogy más fiukhoz járjon alkalmi szexre timellettetek? Esetleg ezért szakitottatok?

2016. júl. 31. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatunkban alapvetően én vagyok az, aki folyton kanos és nem bír magával. De azért az ember tud alkalmazkodni, és az egyáltalán nem megoldás, hogy másnál keresse a kielégülést....
2016. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen pasim, állandóan d*gott volna.

Minden este lenyomtunk pár menetet, reggel orálisan kielégítette, de néha abból is szex lett, délután munka után hazaért orál. Hétvégén egész nap ha otthon voltunk, akkor volt, hogy 3-4 szer szex, és mellette 4-5-ször orál.

De sz*ptam őt mindenfelé, elmentünk valahová, kocsiban sokszor.

Szeretem a szexet én is nagyon, de napi 1-2 elég.

Viszont szeretek szopni, szívesen csinálom, így mondtam neki ha megkívánja szóljon, szólt is :) Sosem volt teher számomra.

Annyit nem nyeltem egész életemben mint abban a pár évben :D

2016. júl. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen pasim...konkrétan ilyen is van. Egy percre nem hagy nyugton, állandóan vagy tapit vagy smárt vagy sexet akar. De muszáj neki mindig megtennem mert baromira fel tud izgatni. De pont ezért a pasim mert nagyon sexy és nagyon szeretem :)
2016. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
mostani barátommal. én vagyok az aktív. napi 4-5 a minimum kb ha otthon vagyunk mindketten egész nap vagy több. sokszor csak odajön, hogy le akar szpni.. én elvagyok napi egy-kettővel, sokszor hulla vagyok már a sokadik alkalommal:D akkor már általában csak kiszolgálja magát és beleül vagy kiverem neki, leszopom és akkor megnyugszik:D néha kicsit sok, de eszem ágában sincs szakítani, ha én nem kívánom, akkor nem erőszakolja ki, elintézi magának. és nem, nem hagynám, hogy máshoz járjon szexelni, na akkor szakítanék
2016. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Nálunk is én vagyok a kanosabb! Mondjuk nem állandóan de azért heti 3-4 alkalom jó lenne de neki bőven megteszi a heti két alkalom az se valami hosszan ami nekem kevés és már megpróbáltam egy csomó mindent hát ha jobban felkeltem az érdeklődését de nem igazán sikerült. Sose csalnám meg mer szeretem de elég sok feszültséget is kelt sajnos én próbáltam valami köztes megoldást de ő nem igen .

Van valami ötletetek erre is esetleg?

2016. aug. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Uralkodj magadon, ne csald meg és ne hagyd el. Örülj,hogy kitart melletted és szeret. Fogadd el,hogy ő ilyen. A felesleges energiádat vezesd le más dolgokkal, pl. sport, munka, tanulás stb.
2016. aug. 3. 14:05
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen a sportolás jó dolog, nekem rengeted fölös energiát segít levezetni ami így nem Páromon "csapódik le"
2016. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!