Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek nagyobb része miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek nagyobb része miért használ drogokat?

Figyelt kérdés
Ők csak szórakozásból csinálják,menőségből, vagy valami történt velük amit csak drogokkal tudnak feldolgozni?
2016. ápr. 3. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék látni egy statisztikát, ami alátámasztja ezt az állítást.
2016. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Keress rá magad ha akarsz
2016. ápr. 3. 13:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Há te hülye vagy. EGYÉBKÉNT meg aki közülük drogozik azért teszi mert a társadalom elít3li, tán még a családja is ki tagadja, a barátai el fordulnak melőle, Ja meg hát mert vannak országok ahol megölik a melegeket. Szoval hidd el van okuk rá.
2016. ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meleg vagyok és sok meleget is ismerek, de olyat nem ismerek aki drogozna :) persze lehet hogy más korosztályról beszélsz
2016. ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Rákerestem, ezt a cikket hozta ki elsőnek a google, és minő csoda, írtak is benne ötleteket arra, hogy mitől lehet ez:

[link]


Írhatnám, hogy keresd meg magad a részletet, de tessék:

"David Stuart, education, training and outreach manager at London Friend, the UK's only targeted LGBT drug and alcohol service, said feelings of "rejection" and "fear" as well as "shame around sex" could be factors leading to substance abuse."

2016. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ez tuti nem igaz, hogy a nagyobb része.
2016. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sose használtam és akikkel voltam azok se akartak drogozni pl szexnél. Szóval szerintem általánosítasz de nagyon.... A drog a fiatalok közt sajna menő, de lényegetelen, hogy meleg vagy bi vagy heteró. Ahogy pl a cigi sajna alap úgy kezd a fű is az lenni, ami szomorú.
2016. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
most ezt allításodat arra alapozod, hogy neten olvastal egy rettentő tudományos cikket?
2016. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hazugság.

Menj el egy Bp-i szórakozóhelyre, Peaches nCream stb, és lásd hány hetero kis liba szívja, nyalja, issza, semmi köze a szexuális preferenciához.

De az érdekelne, hogy miért teszel fel ilyen kérdést, mert te biztos, hogy nem vagy meleg...

2016. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nincs okunk rá, nem ítél el minket a kutya sem egy csomó országban, ahol meg igen, ott többnyire ennél erősebb, politikai emberi jogokba ütköző hagyomány van ami miatt nem utazik oda, se meleg, se hetero- pl Oroszország, Közel-Kelet, Távol-Kelet bizonyos országai.

USA, London, Ausztrália, Kanada, senkit nem érdekel, azon helyek közül ahol eddig melegként jártam.

Egyén függő hogy ki drogozik, azok is drogozhatnak, akik egy kis tanyán élnek Mo-n és nagyi nyugdíját drogozzák el....mert ettől menőbbenk hiszik magukat.

2016. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!