Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegtársaim! Anál előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegtársaim! Anál előtt mindig végeztek beöntést?

Figyelt kérdés
Annyi történet van itt gykn, hogy a pasast csak úgy spontán elkapta a párja, meg soundon nekiestek így meg úgy, de nekem ez olyan fura. Előkészületek nélkül én nem raknám be senkinek. Relative sokat "alkalmizok" de gyakran pont amiatt hiúsul meg meg az adott pasi épp nincs kitakarítva, és épo lehetőség sincs rá.
2016. júl. 26. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Én mikor fenékbetolom a barátnőmet sose csinálunkbeöntést
2016. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
1: és a barátnődnek nincs emésztése..? Vagy csak simán levegőn él?
2016. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Miért fura a spontanitás? Egyébként meg tiszta oda lent, amíg nem érzed hogy el kell végezned a dolgod.

+ Erre van az óvszer, megvéd a betegségektől és az esetleges piszoktól.


20/F

2016. júl. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Soha nem csináljuk, és nem volt eddig belőle probléma.
2016. júl. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ha nem csináltok, ugyanúgy kinyaljátok a srácotokat, meg minden?
2016. júl. 26. 17:47
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Bocs, hogy íro mert hezero nő vagyok, de van meleg haverom-munkatársam.

Nagyon helyes, hogy ügyelsz a tisztaságra és el is várod.A nekiesek és hajrá azért elég gusztustalan és igénytelen!

2016. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
nem szoktam kb soha
2016. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


A nő válasza nem tudom miért lett lepontozva. Arra voltam kiváncsi hogy mások hogy csinálják! és az anál az mindenhol anál. Felőlem lezbik is nyilatkozhatnak :D


Egyébként nekem ez furcsa, de ez van. Továbbra is el fogom várni hogy a partnereim annyival tiszteljenek meg hogy normálisan tisztálkodnak. De legalább már tudom hogy ez csak nekem a "perverzióm".

2016. júl. 26. 22:14
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem, nem hiszem, hogy ez csak a te perverziod. 18 eves szuz srac vagyok, de el nem tudnam kepzelni, hogy valakivel ugy szexeljek, hogy elotte nem csinalt beontest.
2016. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor még pár éve elkezdtem ismerkedni, akkor még nem is gondoltam, hogy kéne beöntést végeznem. Akkori partneremmel mindig úgy feküdtem le, hogy nem végeztem beöntést. Persze védekeztünk, de nem történt semmi gázos dolog. Azóta persze odafigyelek erre, és már ha tudom, hogy a találkozóból lehet valami, akkor előtte mindig felkészülök. :D
2016. júl. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!