Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ölelés, bújás, simi és csók...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ölelés, bújás, simi és csók miért nem érdekel sokakat?

Figyelt kérdés
Mindenki akivel beszélek csak szexet keres. Én is, de ezekkel kiegészítve és nem csak 1 alkalomra. Mi a jó abban, ha csak 1 tali van? És ha nincs semmi ilyen érzelmesebb rész?
2016. júl. 18. 10:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

azért az már érzelmi zóna...

szerintem az egyik fél könnyen azt hiheti, hogy több is lehet annál az 1 alkalomnál, holott a másik ezt nem akarja...


23F

2016. júl. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
87%

Megjegyzem, ez engem párkapcsolaton belül sem izgat fel.

Inkább egy értelmes beszélgetés, vagy valami....


26/F

2016. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%
Nálam ez max. akkor megy ,ha a lány iránt tényleg érzek valamit ,vagy csak betettem azzal ,hogy érzek iránta valamit. Mondjuk olykor-olykor tényleg jól esik ,még ha nem is érzek iránta semmit.
2016. júl. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
még is miért? egy pár kapcsolatban oké de sima sexnél minek? hogy a másik fél többet érezzen miközben neked csak arra kell..?
2016. júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok bocsi nem láttam hogy ez a kategória nem mondtam semmit.
2016. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én is 30 körül jöttem rá, hogy biszexuális vagyok
2016. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Noren1989 ***** válasza:
57%
Jó, hát azért egy szép símélre ki ne vetné rá magát ;)
2016. júl. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokaknak nincs szüksége intimitásra, ha alkalmi a partner. Ha valaki csak szimplán kanos, az intimitás nélkül is ki tud elégülni.
2016. júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Imádom, mikor egy srác a karjaiban tart, simiz és síri csend van/beszélgetünk.


Ha lélektani dologról van szó, akkor nem egyszerű velem, olyan vagyok mint egy hazugságvizsgáló. Mondjuk talán azért is, mert pszichiáternek készülök, és olvastam szakkönyvet is a hazugság pszichológiájáról, és láthatólag haszonnal. Ismeretlenek is kérdezték már, hogy hogyan. :D

Ott van pl. az oldalpillantás, ami elég jellegzetes, általában szorongást vált ki a hazugság, annak is jól látható jelei vannak, ez utóbbi bármilyen pszichiátria-tankönyvben tárgyalásra kerül. Szóval szeretem az őszinteséget, na. :D

15/f/m/p

2016. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert attól is függ, hogy ki milyen "szinten" jön be. Vannak, akik csak szexuálisan izgatnak kizárólag, vannak akik érzékien kizárólag (ölelkezés, bújás stb), s vannak, akik egyszerre mindkét módon.


Ezt úgy le tudod mérni, ha az illetővel lefekszel, s miután elmentél, s ezzel kiment belőled a szexuális vágy, megnézed mit érzel: ha utána már nincs kedved az illetővel lenni, vágysz haza, a saját kis ágyikódba, s megkönnyebbülést érzel, miután elváltok, akkor csak szexuálisan érdekel az illető.

Ha viszont a szex után is jólérzed vele magad, nincs kedved hazamenni, vagy hazaérve is rá gondolsz, akkor bizony jó esély van a belezúgásra, s ebben az esetben vágyik az ember a bújásra, ölelkezésre.

2016. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!