Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy tudnék neki segíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy jelenleg 17 éves fiam. Tegnap volt a születésnapja, és én már korábban többször kérdeztem, hogy mit szeretne ez alkalomra kapni, de mindig az volt a válasz, hogy csak menjünk el valahova ketten ebédelni, úgyis ritkán tudunk együtt csinálni valamit. Tegnap el is mentünk, és én már az elején láttam, hogy valamiről beszélni akar velem. Végül hosszas körítés után elmondta nekem, hogy homoszexuális. Nem ért meglepetésként, már korábban is sejtettem. Nevezhetjük anyai hatodik érzéknek. Nem ítélem el, ettől pont úgy szeretem, mint eddig, és ezt el is mondtam neki. Alapvetően szegény elég érzékeny lélek, és nagyon sírt, miután elmondta nekem. Talán megkönnyebbült. Azonban számára nagyobb problémát jelent, hogy hogyan mondja ezt el a két bátyjának, és az apjának. Ők úgy általánosságban nagyon előítéletesek sajnos. Talán férfiként másképp látják ezt mint én, amiért engem nem zavar ez a dolog. Én támogatni fogom, de nem tudom, hogy kéne ezt beadagolni a többieknek? Egyszerre vagy külön külön? A fiam azt szeretné, hogy legyek jelen, mikor elmondja a többieknek. Ti hogy csinálnátok? KÖszönöm szépen előre is a normális válaszokat!
2016. júl. 11. 11:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

na hát elég jól viselték a dolgot...

azért a srác haza ne vigyen senkit ha lehet...azért ehhez még szerintem idő kell, hogy elfogadják főleg az apának...

oké, hogy előtte nincs semmi, de ha már ott van, már maga az ottléte is lehet zavaró a számára...


23F

2016. júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Természetesen, senkit nem fog haza hozni, erről is beszéltem már vele. Szerencsére azóta sincs semmi gond, csak annyi változott, hogy a két bátyja, már nem ajánlgatja, hogy menjenek el együtt csajozni :D Szerencsére nagyon jó humorral kezelik mindhárman a dolgot :)
2016. aug. 14. 22:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!