Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek gáz, ha videóra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha videóra szeretném venni az első szopásomat? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell, hogy még nem voltam pasival, de kipróbálnám a szopást és felvenném videóra magamnak!
2016. júl. 8. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aztán arra vernéd később?:) Engem is izgat amúgy a gondolat.
2016. júl. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van kamerám! :D
2016. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
szerintem nagyon gáz
2016. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Párommal gyakran csinálunk videókat, csak úgy poénból.

Bár inkább nálam van a cam és ún POV videók készülnek, de előfordul, hogy átveszi, bár ilyenkor mindent vesz, csak azt nem, amit kellene.. Mondjuk a 'végjátéknál' az én kezemből is kifordul a szerkezet.


Van olyan, hogy fáradt/kedvtelen vagyok a melótól és igény lenne a szolgáltatásra, de...

Ilyenkor betolja az egyik videt és nem sok kell, hogy harckész állapotba legyek. Bármennyire is tudja, mi a kedvenc poresz kategóriám és bármilyen jó videót tol be, az sem hoz lázba, de a privát felvételek... pláne, hogy még beöltözős/szerepjátékos megoldás is izgatja...


Szóval hajrá.


Nem írok ort, de nem vagyunk mai gyerekek

2016. júl. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4@ mik ezek a beöltözős játékok? minek öltöztök be? talán nőnek? akkor az travinak számít?
2016. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hát csak a helyedbe én max kamerával venném fel,nem telefonnal v hasonlóval :D engem is izgat a gondolat h mi közben szopatnak videóznak,de hát az internetre felkerülhet :/
2016. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5


Mármint ő öltözik be. Egész komoly ruhatára van erre a célra. Legyen az a szexi doktornő, aki megvizsgál, vagy éppen a kikapós házvezetőnő, de a pótmeccsező diáklány is szétteszi a lábát a jobb jegyért, jópár "fétis" ruhadarab, pl 'catsuit'-ok, latex gear-ek, stb...


de igen, volt olyan is, hogy én "öltöztem be". Azaz "büntiből" azt a tangát kellett viselnem 24 órán át, amit legszívesebben látok rajta. Érdekes élmény volt. Mondanom sem kellett, hogy erre be is volt indulva, úgy kellett visszafogni, hogy 1-2 nyilvános helyen ne essen nekem.

Na érted már?


Egyébként meg attól, hogy női ruhát vennék magamra, nem travi lennék, a hiedelmeddel ellentétben, hanem crossdresser.

2016. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
En inkabb a szopasra koncentralnek a helyedben ;)
2019. márc. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!