Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez most komoly? Két aktív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most komoly? Két aktív képtelen szexelni?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy felkérést egy pártól, hogy szexeljek velük, mert ők egymásal csak nagyon korlátoltan tudnak szexelni. Ez csak átverés akart lenni vagy komoly? Ha komoly, akkor mégis hogy tervezik leélni az életüket? A felkérést egyébként nem fogadtam el.
2016. júl. 2. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nekik fizikailag nehezsegeket okoz vagy csak kellett egy harmadik szemely, de az is valoszinu, hogy csak szorakoztak veled.
2016. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy ha annyira akarnák akkor ne menne harmadik fél nélkül egymás kielégítése
2016. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolom kielégítették egymást, csak mindketten vágytak a dugásra, de egyik se vállalkozott passzívnak. Én így képzelem el.
2016. júl. 2. 19:54
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Meg akartak rakni... A helyedben én sem mentem volna bele.
2016. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem is értem akkor hogy működhet a kapcsolatuk. azért a szex elég fontos része az egésznek és így hogy egyikőjük se vállalja a passzív szerepet nem is tudnak rendesen együtt lenni..
2016. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Hát az aktívak is tudnak egymással sexelni hisz azért az orál nem egy nagyon nehézkes dolog:D


Nekem csak két haverom van,velük szoktam sexelni. Viszont ha mind a hárman aktív korszakunkat éljük,akkor valóban jobb olyat keresni akit lehet dugni akár többen is:D

2016. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 4. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!