Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az emberek hogyan fogadták...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek hogyan fogadták el, hogy homoszexuálisak/biszexuálisok vagytok? Vagy magát a tényt hogyan fogadták?

Figyelt kérdés
A barátaitok, családtagjaitok hogyan fogadták, amikor elmondtátok, hogy mi is a helyzet a szexualitásotokat illetően? Esetleg azok, akik később ismertek meg, már tudták, hogy mi a helyzet veletek, vagy már úgy mutatkoztatok be, esetleg később tudták meg vagy csak véletlenül kiderült?

2016. máj. 29. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudják. De amúgy így elolvasva, hogy szexualitás. Miért lényeges, hogy ki kivel szexel? Nem is értem, hogy miért tulajdonítanak ennek ilyen nagy dolgot.
2016. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rólam csak egy barátnőm tudja,de ő rákérdezett hogy az vagyok e, szóval nem láttam értelmét hogy elhallgassam előle :D


Ja és természetesen a pasim is tudja hogy meleg vagyok ^^ Nagyon jól fogadja a tényt és örül neki mivel Ő is az :D

2016. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nyitott fiú ***** válasza:
100%
Tőlem is hölgy kérdezett rá mindjárt az elején, megértést sőt elégedettséget jelzett vissza.
2016. máj. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem mondják el,attól függ a lakó környezete milyen. Falun főleg nem jó még szóba hozni sem.
2016. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Èn 16 vagyok, az egész családom tudja. Amikor leültem velük beszélni, taknyom nyálam egybefolyt, de megfogták a kezem, és velem vannak. Szerencsésnek tudhatom be magam, azthiszem. De családon kívül senki sem tud róla. Jobb is, mert csak a folytonos negativitás érne.
2016. máj. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!