Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi ennek az értelme? Mi ütött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ennek az értelme? Mi ütött az emberekbe planetromeon?

Figyelt kérdés

Nézegetem az embereket romeon, ezze az egyik gyerek akit megnéztem küld egy tappancsot "hagyjuk egymást békén". Én nem küldtem neki semmit, nem írtam rá, full üres a profilom is. Soha nem láttuk egymást sem ezen az oldalon, sem a való életben, nekem egyébként egy anonim kép nélküli profilom van, egy betű nincs rajta,se szöveg semmi. Ez mi? Minden kép nélküli profilnak egyenként odateszi ugyan ezt a tappancsot? Miért csinál valaki ilyet? Azt hitte hogy attól mert megnéztem az már kezdeményezés?

Eszembe jutott hogy régen is volt már ehhez hasonló. Akkor is nézegettem az új profilokat, mire látom hogy az egyiket nem tudom megnézni mert letiltott. Én még meg sem néztem őt de ő már ennél korábban letiltott. Nem is az érdekel már igazán hogy miért, hanem hogy ezt hogyan? Ahogyan felregisztrál az az ember legelső dolga, hogy minden kép és szöveg nélküli profilok ezrei közül célirányosan megkeresi az enyémet, hogy letilthasson? Mi értelme ennek? De ha az online felhasználók listájában voltam benne, onnan tiltott le, kinek jut eszébe letiltani egy ilyen profilt, én észre sem szoktam őket venni. Erre az emberre is szintén az vonatkozik,hogy soha sehol (sem online felületen sem élőben) nem láttam még , teljesen ismeretlen, és még nem is tetszett.


2016. máj. 17. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne is próbáld meg megérteni az embereket Planetromeo-n, mert úgysem lehet őket, és ne vedd magadra az ilyesmit, vannak furcsa emberek. Nekem is vannak érdekes tapasztalataim, úgyhogy pár hónapja felhagytam az egésszel.
2016. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

azért mert, full üres a profilod

én is utálom az ilyeneket, mondjuk nem tiltom le

aki meg semmi nélkül letilt, lehet hogy még egyszer regisztrált és ismerted is csak nem akar beszélni veled

2016. máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 R8 ***** válasza:
100%

Azért lehet értelmes ,normális embereket is találni ,de ez ritka mint a fehér holló ! Korrektül is lehetne viselkedni,de ehez kicsit fel kell,még nőni egyeseknek!

Pl ha,nem szimpatikus miért nem lehet mondani bocsi nem vagy az esetem,de minden jót kívánok ! ilyen ,ritka .Nem panaszkodni kell,hanem máskép állni az emberekhez ,sokkal másabb lenne minden .

2016. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!