Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Menjek beleszerintetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek beleszerintetek?

Figyelt kérdés
passzív fiu vagyok és a napokban a partnerem felvetette hogy meg akar öklözni...én viszont kétlem hogy ez menne nekem...meg ha menne is eszméletlenül fájna
2016. máj. 7. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Menj bele. De kérd meg ha te úgy érzed akkor hagyja abba.
2016. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne ha nem akarod
2016. máj. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha ez lenne az első együttlétetek, ne menj bele. Ha már rendszeresen volt szex, belemehetsz, de remélhetőleg a partnered olyan, hogy ha fáj, abba is hagyja.
2016. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell tudnod, hogy mit akarsz. Én például nem mennék bele.


20/F

2016. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
sose mennék bele az öklözésbe, neked sem ajánlom.
2016. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne. Azért az már káros, és ha sokszor csinálja, gondot fog okozni a későbbiekben.
2016. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én el nem tudom képzelni, hogy ezt bárki bármikor élvezné (ebbe beletartozik az a fél is aki csinálja - mégis mi a jó benne??)... Ne menj bele. Főleg ha te magadtól egyáltalán nem vágysz rá.
2016. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az fogja eldönteni, hogy megöklözteted-e magad, hogy mi - számodra tök ismeretlen emberek - mit írunk? Legyél te az ura a saját testednek és dönts te magadról!
2016. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!