Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki tudja magáról hogy amúgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tudja magáról hogy amúgy a mindennapi életben soha, de ha sok-sok évre börtönbe kerülne akkor kefélne férfival, az minek számít?

Figyelt kérdés

Most ha pár hétig nem látok pinát, már akkor is a falat kaparom.


Ha börtönbe kerülnék sok évre, akkor simán el tudom képzelni hogy férfival szexelnék, mert annyira kívánnám a szexet magát egyszerűen.


2016. máj. 1. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Biszexuális. Nekem is hiányozna a szex, de attól még eszembe sem jutna, taszít még a gondolata is. Maradna az önkielégítés.
2016. máj. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Egy árva betűt nem érteni abból amit írsz?

És pi..na? Homosex témakörben?

Pár évtizeddel ezelőtt nem véletlenül rejtőzködtünk.

25/f

2016. máj. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akár szopathatsz is, akkor nem kell férfival anál szexelned
2016. máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 Én mindent megértettem.
2016. máj. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha börtönbe kerülnék se sexelnék nővel.

Soha!

2016. máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
kívánom a szexet,eszméletlen perverz vagyok,de megvan a méltóságom(mint hogy fiúnál passzív vagyok) így lehetséges de nem akárkivel
2016. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "ha nincs ló, jó a szamár is" szituáció.
2016. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok nagyjából. Úgyhogy én például meg tudom érteni azokat, akik a börtönben egymással csinálják. Meg még azt is, ha ettől függetlenül heterónak vallják magukat, és közben igyekeznek nőkre gondolnak végig.
2016. máj. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel baj,így legalább a meleg pasiknak van kivel szexelni.

Amúgy enyhe bi hajlam kell hozzá.Ilyenkor mutatkozik meg legjobban,hogy milyen egy ember szexualitása.

2016. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
ez szörnyű. mármint nem maga ez az egész, hanem az hogy a szexuális éhségükbe olyanokat is bevonnak aki ezt nem akarja. én elképzelni sem tudom a helyzetet de ilyenkor nincsen semmi védekezésre alkalmas dolog vagy akármi csak letámadnak? nem éppen szerencsések, tudom őket sajnálni.. már maga ez a tény is sok embernél visszakozó lehet bűntett elkövetésére, holott a szabadság elvesztése lenne, de ez mellett eltörpül
2016. máj. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!