Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti már láttátok haverotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti már láttátok haverotok farkát vagy fordítva? Véletlen volt vagy teljes mértékben akarattal.

Figyelt kérdés
Valami történt utána? Beszéltetek róla?

2016. ápr. 13. 15:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

Egy csomóét.

16

Ismerkedek

2016. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
igen elég közeltől
2016. dec. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már, és le is szoptam.
2016. dec. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Rengetegszer van egy fiú aki tuti biszex mert többször hozzá is nyúltam bár a haverjai előtt homofób amikor mellettem aludt könnyű szerrel letapiztam meg láttam ő volt az első akinek kivertem én nem akartam ő tette oda a kezét. A mostani fiú aki tetszik nos annak minden nap látom mivel egy ilyen belül hippi féle vagyok mindig a wc-be gitározok a suliba és ott előttem előrántja és zavartatás nélkül pisil . :D Meg támaszkodik mert szegény egy 160-as manócska néha gondolkozom azon,hogy segítek neki pisilni,de mint ha nem is érdekelne .természetesen ki esik a szemem . A haverjaim előtt nem mutatom ki,hogy k*baszottúl rájuk cuppannék Xd . :D mindig átlagosan viselkedik így hát életem során elég sok kukival ütközök . :)
2016. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. xd Kicsit csalódtam a barátságaimban ezek alapján. (De hogy csalódtam) csak meglepődtem, hogy ennyi barátság extrákkal kapcsolat van.

18f

2017. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor részegen kidőlt és elaludt, elővettem neki, és játszottam vele egy kicsit, de nem állt fel neki sajnos. Egyszer felébredt, de akkor gyorsan alvást színleltem. Nem emlékezett rá, soha nem említette, hogy akkor mi történt. Utána én gyorsan kivertem, és haza mentem. Azóta is őrlődök rajta, hogy vajon mi lett volna akkor, ha nem hagyom abba amikor felébred.
2017. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
igen láttam már volt hogy kivertük egymásnak is
2017. jún. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
44%
ezt a sok buz..it egy helyen xd
2017. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!