Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Amikor megy akkor riszálja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megy akkor riszálja a fenekét. Mély hangja van de nem férfias. Sosem káromkodik. Ad magára. Párkapcsolatáról sosem beszél. Ez egy örök rejtély es nagyon idegesít engem, hogy nem tudom, hogy most meleg vagy hetero?

Figyelt kérdés

Vajon meleg vagy nem?

Van egy tanár a sulinkba akit nem tudunk,hogy most meleg vagy sem.



2016. ápr. 12. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Hát én értem, hogy riszálja a fenekét, de az miért nem fér bele a heteroságba, hogy nem káromkodik, ad magára és a magánéletét nem posztolja ki percenként a facebookra mint minden mai agyhalott kan?
2016. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha riszálja a fenekét akkor egy top ra vár, aki jól megrakja a hátsóját. Próbálkozz be Nála! ;)
2016. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik tanárom se káromkodott most akkor mind meleg vagy leszbikus?

Nem! Ez nem ezen múlik

2016. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mielőtt még írnátok,hogy azért mert nem káromkodik és ad magára még nem meleg.Én ezeket hallottam és olvastam.Nyilván nem arra kell gondolni hogy bárki aki nem káromkodik az meleg.Es az 'ad magara'is ugy ertettem,hogy megnezi mi megy mivel ossze.pl:A cipojen a kis csik olyan szinű volt mint a poloja.
2016. ápr. 12. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Rohadtul nem ezzek a jelek. Én pl meleg vagyok, és úgy káromkodok mint az isten rohadás.
2016. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem semmi közötök hozzá hogy az-e vagy sem. Ha az, akkor is mindent megtesz hogy megfeleljen a ti elvárásotoknak hogy magában tartsa.
2016. ápr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!