Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyedül vagyok? Vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül vagyok? Vagy csak mindent túlkomplikálok? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Úgy érezem valahova ki kell írnom az érzéseim. Egyszerűen azt érzem, hogy nagyon egyedül vagyok a melegek körében. Mintha egészen más lennék. Próbálkoztam társkeresőn de mindenki mást akar mint én vagy egészen más a gondolkodásmódja. Sajnos azt veszem észre, hogy nagyon sokan csak alkalmi kapcsolatot keresnek. Én csak párkapcsolatot szertnék, annyira boldog lennék ha megtalálnám úgymond a nagy Őt, de úgy érzem h ebben a közegben egyszerűen lehetetlen. De lehet hogy velem van a baj hiszen kapcsolatom még nem volt. Ennek oka az h keresztény családba születtem, és emiatt sokáig elnyomtam az érzéseim és harcoltam magam ellen, egyszerűen nem fogadtam el a másságom, de mára felvilágosodtam. Tudom és hiszem h lehet másképp is. Viszont még is csalódott vagyok, mivel úgy érzem h itt az országban lehetetlen megtalálni az igazit. Már nem tudom h bolond vagyok vagy egyszerűen régimódi.


Köszi h elolvastad!

21/f



2016. ápr. 11. 21:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csodálom az ilyen srácokat, akik huszonévesen így gondolkodnak :) én is így gondolkodok amúgy csak valahogy mégsem tudnám elképzelni a kapcsolatot, meg az együtt élést. Pedig itthon tudják, hogy mi a szitu, még azt is elfogadnák, hogy fiú barátom van, valahogy mégse.. lehet a társadalmi nyomás miatt, vagy azért mert lehet hogy ilyen függetlenséget kedvelő típus vagyok. Na de nem rólam van itt most szó, csak azt akartam leírni, hogy csodállak téged kedves kérdező, hogy ilyen szintre jutottál és a válaszokat is jó volt olvasni :)
2016. ápr. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
köszönöm Nektek! :) :) lelkileg sokat segítettetek!
2016. ápr. 12. 14:53
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kérlek írj ha gondolod, én azért nem fogok mert erőltetni nem szeretek semmit, de tudom hogy te olyasvalaki lehetsz akinek nem simán szerelem kell hanem egyben szeretet is... Annyi rémséget olvasok kereszténységben nevelkedett melegek sorsáról, és soha nem tudok rajtuk segíteni mert távol élnek tőlem, de talán most tudok.


Tucatszor küldtek el a francba amiért úgy gondolkodtam mint te és nem akartam csak úgy az ágyba menni. Tökéletesen értem mire gondolsz, és nem akarom beadni a derekamat. Már megpróbáltam és nem ment, soha sem ment, inkább visszaléptem mert az én utam a stabilitást keresi, nem az eseményekkel sodródást.

20/f

2016. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%

Kedves kérdező!

Kérjük ismerje meg a 13. válaszadót! :)

Ugyanúgy gondolkodtok, és mindketten rendesnek tűntök!

Hajrá! Jó ismerkedést! :)


Üdv:egy Gay fangirl ^^

2016. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%

20 éves vagyok, és már elfáradtam...

Elfáradtam a folytonoson reménykedésbe, hogy találok egy hozzám illő fiút, aki egy kicsit is úgy gondolkodik, úgy látja a világot, ahogy én.

Szűz vagyok, és ez így is fog maradni, amíg nem találok valakit, aki szeret, és akit viszont szerethetek.

Lehet ez nem fog megtörténni, mert a szerelmet, a mély érzéseket, egy harmonikus kapcsolatot keresek, ami talán csak a filmekben létezik...

Igen, jól írtad, bolondok vagyunk. Bolondok, hogy mi érezzük rosszul magunkat, amiért így gondolkodunk. Bolondok, amiért kétségeink vannak.

Pedig szerintem ez így szép, így igaz, és így őszinte.

Minden jót mindenkinek!


Ui.: azért az kicsit vigasztal (és irigykedek), hogy valakinek összejött az, amit mi is szeretnénk. Talán egy szép napon...

2016. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem vagy egyedül:) én is párkapcsolat párti vagyok, nem szerettem össze vissza megdugni minden kit soha
2016. ápr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit tudok mondani mindenkinek, hogy próbálkozni próbálkozni és próbálkozni kell. Meg persze kicsit rugalmasabbnak lenni. Egy kicsit nyitottabbnak. És ami még fontosabb, hogy felfogni, hogy nem leszel újra fiatal és ÉLVEZNI KELL az életet amennyire csak lehet. Ezeket az éveket ugyanis nem fogod visszakapni. Sajnos! A herceg nem létezik. MINDIG van hiba. Csak erre van egy nagyon jó idézet.


"Nem azért tudunk valakit szeretni, mert megtaláltuk a tökéleteset, hanem mert megtanuljuk tökéletesnek látni az esendőt."


Persze szélsőséges mondat, de van benne valami. Tökéletes sosincs. Ami a régimódiságot illeti. Én is annak tartom magam, de rájöttem, hogy jó kicsit változni. Vagy legalább esélyt adni olyan dolognak, amivel nem értesz egyet. Ugyanis lehet, hogy rájössz tévesen ítéltél előtte. Persze nekem a barátaim is jók szerintem. Vagy nem. Nem tudom. A lényge, hogy próbálj nyitottabban állni a világhoz és hidd el megtalálod akit keresel.


Ja és valaki írta itt, hogy feladta. Azért nekem ez fura. Csak akad valaki, aki olyan mint te. Mindig akad hasonló max nem teljesen. Én így látom!

2016. ápr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 vagyok és én is szűz

Én is párkapcsolatot keresek mint te én is úgy gondolom hogy azzal akarok elsőnek lefeküdni akit szeretek vagy legalább kedvelem és ő is engem nem kell tökéletesnek lennie hiszen ahogy az előző is írta olyan ritkán van vagy egyáltalán a lényeg hogy szeressen és én is szeressem őt

nem valószínű hogy ugyanolyanok leszünk de ez nem is baj így van rendjén meg ha szeretünk valakit akkor szeretjük a hibáit is nem fogom magam oda dobni senkinek csak mert rövid az élet!!!!! ez az én véleményem csak szexelni füvel fával nem jó és sok következménye lehet értem itt alatta a betegségeket meg minden

szerintem is kezdj el rendezvényekre járni meg minden és ott ismerkedj meg társkeresőn rengeteg p..cs van de vannak rendesek is :) kitartás és sok sikert a szerelem megtalálásában :)

2016. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!