Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyedül vagyok? Vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül vagyok? Vagy csak mindent túlkomplikálok? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Úgy érezem valahova ki kell írnom az érzéseim. Egyszerűen azt érzem, hogy nagyon egyedül vagyok a melegek körében. Mintha egészen más lennék. Próbálkoztam társkeresőn de mindenki mást akar mint én vagy egészen más a gondolkodásmódja. Sajnos azt veszem észre, hogy nagyon sokan csak alkalmi kapcsolatot keresnek. Én csak párkapcsolatot szertnék, annyira boldog lennék ha megtalálnám úgymond a nagy Őt, de úgy érzem h ebben a közegben egyszerűen lehetetlen. De lehet hogy velem van a baj hiszen kapcsolatom még nem volt. Ennek oka az h keresztény családba születtem, és emiatt sokáig elnyomtam az érzéseim és harcoltam magam ellen, egyszerűen nem fogadtam el a másságom, de mára felvilágosodtam. Tudom és hiszem h lehet másképp is. Viszont még is csalódott vagyok, mivel úgy érzem h itt az országban lehetetlen megtalálni az igazit. Már nem tudom h bolond vagyok vagy egyszerűen régimódi.


Köszi h elolvastad!

21/f



2016. ápr. 11. 21:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
nem vagy régi módi ;) ha gondolod akkor beszélek veled szívesen erről
2016. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

én is szívesen beszélgetek veled, hasonló helyzetben vagyunk


L/L

2016. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Hidd el ebben az országban is megtalálhatood az igazit. Talán az is gond,hogy sokái elnyomtad magadban az érzéseid. Szerintem el kénne kezdened jobban ismerkedni. A társkeresővel az a baj,hogy ott sokan csak alkalmit keresnek,de ez nem jelenti azt hogy mások ne keresnének komoly kapcsolatot. Vesd bele magad az életbe és kezdj el ismerkedni,és ne csak a társkeresőt használd. Járj el olyan helyekre ahol vannak melegek, különböző rendezvényekre és ne félj ott ismerkedni velük. Nehéz megtalálni a szerelmet ez tény,de nem lehetetlen. És így hogy küzdened kell azért hogy találj szerelmet a végén sokkal boldogabb leszel, és a párkapcsolatotokat jobban fogjátok értékelni,mert pontosan tudni fogjátok milyen negéz találni valakit akivel együtt lehettek.
2016. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagy egyedül ;)

Vagyunk páran :)

2016. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeteket! :)
2016. ápr. 11. 21:36
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Hát akkor én is bolond/régimódi vagyok;) Egyébként kb ugyanez, csak más a sztorim.

19/f

2016. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Egyetertek minden soroddal,ha szeretnel errol beszelgetni,nekem irhatsz :) 21f
2016. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy egyedül, én is kb. hasonlót keresnék, de tényleg nem könnyű...
2016. ápr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagy egyedül ezzel. Úgy látszik én most találtam meg a páromat több, mint 1,5 év folyamatos társkeresőzés után.


20/F

2016. ápr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Munka munka munka! Sajnos ez ilyen! De nem reménytelen! Viszont sok csalódás után jobban fogod értékelni!
2016. ápr. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!