Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ismerkedés fiatalon. Hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés fiatalon. Hol találhatnék szexbarátot?

Figyelt kérdés
Hol lehetne 20 évesen a hozzám hasonlóan tapasztalatlan uni vagy passziv 22 év alatti korosztállyal interneten ismerkedni? Ti hol ismerkedtek? Planetromeon és Grindr-en próbálkoztam de előbbin mindenki komoly kapcsolatot keres, utóbbi meg fizetős. Én sem egyéjszakásra gondoltam de egy rendszeres szexbaráti viszony nagyon jó lenne. Régen volt egy "meleg chat" nevű oldal ahol értelemszerűen chatelni lehetett :D Van még ilyen?
2016. ápr. 4. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tele van a net melegekkel és biszexekkel ha felmész egy sima társkeresre ott is több a meleg mint a hetero nem feltétlen kell meleg társkereső oldalakon próbálkoznod
2016. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet :D Csak azt hittem van olyan oldal is amit kifejezetten a fiatalabb korosztály használ. Melyik társkeresőre lenne akkor érdemes regisztrálnom?
2016. ápr. 4. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
love.hu eropolis.hu talán a leghíresebbek és fizetés nélkül is lehet ismerkedni
2016. ápr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem elég sokan írtak már férfiak társkereső oldalakon, pedig ki van írva, hogy hetero. :) Szóval találsz mindenütt
2016. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A badoo tele van fiatalokkal, ugyanígy a planetromeó. Mindenki komoly kapcsit keres, de a valóságban közel sincs így.
2016. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Akár nekem is írhattok.

Én is tartós szexbarátot keresek

22/F

2016. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!