Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés
Van egy srác, nem tudja, hogy meleg vagyok és én sem tudom eldönteni, hogy vele mi a szitu. Egy társaságban fogunk alapozni buli előtt. Kellene valami, amivel ki tudom deríteni, hogy mi van. Valami olyasmit szeretnék csinálni, amivel elgondolkodtatom az én beállítottságomról és le tudok szűrni valami jelet az övéről. Nem akarom, hogy egyből rájöjjön mi van, csak sejtse, tehát a "Nyúlj rá a farkára" meg a "Kapd le és ha nem üt ki, akkor jó vagy" javaslatok nem jók most. :D Meg ugye leszünk páran, szóval valószínűleg olyan szitu kellene, amikor kettesben vagyunk, de ha valakinek olyan ötlete van, ami a többiek előtt is működhet és senki nem vág le semmit, szívesen meghallgatom. 21/f
2016. ápr. 3. 02:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így elég nehéz helyzet :D ha csak ketten lennétek akkor még elmenne mivel viccből megöleled stb ilyet a haverok is szoktak ha nem huzza el magát hanem engedi hogy megoleld akkor egyre gyakrabban olelgetheted es a többi már leget magatol jon ha o is meleg. De igy hogy sokan lesznek... Esetleg lehetne azt hogy kitalalsz valamit hogy menjen oda hozzád ahol csak ketten vagytok mondjuk a lakás másik felében. Es ott probalsz meg kozeledni felé viccből... A reakciok nagyon fontosak mert ha elhajol amikor közeledsz felé akkor vszinu nem meleg. De igazábol szerintem bármi lehet. Elég nehéz igy ahogy leirod...
2016. ápr. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!