Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szeretnék orálisan kielegiteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék orálisan kielegiteni valakit, de vannak kétségeim. Segítenének?

Figyelt kérdés

félek ismeretlen emberrel találkozni

félek hogy megijedek, nem tetszik

félek hogy bűntudatom lesz utána.


Segitsetek, tapasztalatok?


2016. márc. 30. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg kétséeid vannak, addig semmiképp se vágj bele! Nem vicc! Szerintem ez sokkal intimebb, mint a szeretkezés, sokkal több bizalom kell hozzá. Mert hát mégis csak a szád találkozik a másik nemi szervével! Ismeretlennel ezért semmiképpen se csináld,úgysem lesz meg az élmény, amire vársz. Ez csak akkor jó, ha szereted a másikat (biztos kapok egy csomó leszavazást ezért...) Közben kiszállni tényleg cikis.Bűntudatod miért lenne? Egy olyan dologért, ami mindkettőtöknek jó volt, nem lesz. Hacsak nem megcsalsz ezzel valakit.
2016. márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Plusz, ha ismeretlennel oráloztok, sokkal nagyobb az esélyed, hogy összeszedsz valami jó kis betegséget... Pl az Aids testnedvekkel (is) terjed.
2016. márc. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
korod?
2016. márc. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok!
2016. márc. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát puhatolózz a barátaidnál nem túl feltűnően. Lesz köztük olyan aki megtenné. Ismeretlennel ne is.

Megijedni nem fogsz egy faroktól, semmi ijesztő nincs benne. Az hogy nem tetszik majd, az lehet. (Bár ha valakit ki akarsz elégíteni orálisan, akkor kevés rá az esély, hogy nem fog tetszeni.)

Bűntudatod lehet, hogy lesz, ha te is elélvezel. De kit érdekel, megtörtént, kár rágódni rajta, hiszen nem fogsz tudni változtatni ezen.

2016. márc. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok.

Baráttal nem szeretném kipróbálni, nem tudnék úgy ránézni többet.

Tudom, hogy megviselne, még ha élvezném akkor is.

2016. márc. 31. 17:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk így rossz, ha neked ez változtatna a haverságon. Én azóta sem nézek másképpen a haveromra. Jó hogy ha kedvünk van, akkor tudjuk csinálni. :D
2016. ápr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!