Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegekkel szemben mi ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K1zs kérdése:

A melegekkel szemben mi ez a nagy gyűlölködés?

Figyelt kérdés
Eléggé sokan támadják a melegeket, holott rengeteg hatalmas történelmi alak van aki homoszexuális volt, pl. Leonardo Da Vinci, vagy épp Alan Turing aki feltalálta a számítógépet.

2016. márc. 8. 22:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt egy heteronak aki megveti a melegeket mégis milyen érzés, hogy amin a kommenteket írja pl, ide gyakorira azt egy kőkemény b#@zinak köszönheti?
2016. márc. 8. 22:23
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmuk sincs semmiről. Nem ez a megszokott, nem ez van többségben, utálni kell. Bár szeretném megérni, hogy egyszer mindenki elfogad mindenkit.
2016. márc. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
nem a homoszexualitás tényével van a gond, mert azt szerintem a szélsőséges butanácikon kívül mindenki tiszteletben tudja tartani. A gond csak az, hogy valamilyen okból(talán pénzszerzési-hatalmi-üzleti reményből adódóan) kifolyólag megy ez a tolerancialobbi. Tudniillik, az nem tetszik, hogy gyakran az orrunk alá dörgölik, szinte erőltetve, hogy a MÁSSÁG AZ JÓ!!! Tudom, hogy erről nem az egyszerű homoszexuális emberek tehetnek, hanem a média, de ugye az átlagos, megvezethető emberek nem fogják látni, hogy ki mozgatja a szálakat.
2016. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
nem avval van baj hogy saját nemeteket szeretitek,hanem avval hogy a heterókra rá nyomultok,vagy a parkban dugtok,és a melegfesztiválon pörgetitek a pö csötöket
2016. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

A világ vallásos berendezkedése okolható ezért. Az évezredes neveltetés.

Da Vinci mellesleg aszexuális volt. Semelyik nemhez nem vonzódott.

2016. márc. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom h DaVinci meleg volt.
2016. márc. 8. 22:28
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen az emberi természet. És az még nagyobb gond, hogy ezerrel harcolunk ellene a tolerancia nevében és így még jobban fogja utálni, aki eddig is utálta.

Ezzel a túlzott toleranciával van gond. Azt miért nem tudják akkor tolerálni, ha valaki nem szimpatizál a melegekkel? Ez csak egy kötői kérdés, semmi bajom a melegekkel amúgy, ismeretségi körömben is van pár és teljesen jófejek :)

2016. márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Mi bajod van azzal hogy bajom van a melegekkel, amíg nem ölöm őket, verem őket vagy bántom őket fizikailag?


Sőt, még csak nem is gyűlölködök feléjük szóban sem, ha nem provokálják ki durván.


Miért ne lehetne egy társadalmi csoportról meg a véleményed akár neked is? Te mit gondolsz a pedofilokról? Állatokkal szexelőkről? Szado-mazókról?

2016. márc. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek sem kötelessége szeretni a másikat. A probléma ott kezdődik mikor olyannyira gyűlölnek valakit, hogy szidalmazzák, leköpik, megverik stb. Az embereknek el kellene fordulniuk ilyen esetekben és nem az imént felsoroltakat alkalmazni. Én sem megyek oda senkihez akit utálok, hogy leköpjem vagy szidalmazzam. Nem szerethetünk mindenkit és minket sem szeret mindenki, viszont ha már nem is szeretjük de legalább tűrjük meg egymást.
2016. márc. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Amíg nem zavarják a köreimet addig semmi problémám a melegekkel, de ha szórakozóhelyen mellettem smárolnak akkor felfordul a gyomrom. Furcsa de a leszbikusokkal szemben nem mindig érzem ugyanezt, volt már olyan hogy leszbikus párral buliztam és egyáltalán nem zavart.

Valószínűleg bennem van a hiba, mert a férfi énem tiltakozik a látottak ellen, nem értem a motivációt, egy Nőnél valahogy könnyebben elfogadom a döntését.

2016. márc. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!