Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak nekem tünt fel, vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tünt fel, vagy a meleg közt tényleg több a macska párti és gyerekesebb emberek száma mint a heterók körében? Ha igen mi lehet az oka? Hogy nem kell egy melegnek a maszkulin szerepet játszani? Vagy valami más?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az okot nem tudom, de ha olyan társaságban vagyok, akkor én is pont így viselkedek :D
2016. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem még nem tűnt fel ilyesmi...
2016. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, de ez nem azt jelenti, hogy nem vagyok férfias.
2016. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én speciel kutya párti vagyok, nagyon...

Az, hogy gyerekes...szerintem nincs vele baj.

Mindig gyerekes vagyok, de ha a szituáció úgy kívánja meg, bárkinél komolyabb és felnőttesebb viselkedést tudok tanúsítani. Igazából nem vettem észre eddig amiket írtál...Igaz nekem inkább heteró barátaim vannak, de köztük nagyon sok gyerekes van!!:D

2016. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekes alatt mit értesz?... Pont hogy a hetero srácok ragadnak le sokszor ilyen degenerált tizenéves szinten
2016. febr. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó te az éretlen emberre gondolsz. Kérdező, én pont ilyen vagyok, és a válasz mélyebbről ered.
2016. febr. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. macska párti vagyok. :D


De szerintem senki ne játsszon szerepeket. Vannak a heterók között is, akik nem "alphahímek". A melegek között is van ilyen, vagy olyan. A macskák szeretete pedig független ettől.

2016. febr. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy lehet így általánosítani, férfi vagyok attól hogy meleg. nem vagyok kicsit sem nőies, se viselkedésre se kinézetre, nem mondja meg kb senki, hogy meleg vagyok. gyerekesnek sem tartom magam, legalábbis semmivel se gyerekesebb, mint a korombeli egyetemisták. én nem tapasztaltam semmi ilyesmit meleg ismerőseim körében sem, ugyan olyanok mint a heteró férfiak. sőt, sok lány ismerősöm panaszkodik, hogy egyre több srác viselkedik úgy, mint egy sértődős tinilány. macskák terén annyit tudok hozzátenni, hogy kutyát szerettem volna, de mivel féltem, hogy nem fogok tudni annyit foglalkozni vele és szar lesz neki egyedül a lakásban egész nap, ezért macskát hoztam. kétlem, hogy ettől kevésbé leszek férfias.
2016. febr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A meleg ismerőseim nagyrészt kutyapártiak. A gyerekesebb alatt nem tudom mit értesz, ha mint hozzáállást, akkor valószínűleg azért, mert a sok elnyomáson, amin át kell mennünk, az ember megtanul optimista lenni, ha pedig mint fizikumot, akkor pedig nem igaz. Manapság inkább több a túlzottan is maszkulinnak látszani akaró srác, és a femek pedig kezdenek kitaszítottak lenni. Az egyik legyakoribb leírás a társkeresőkön a masc4masc, szóval ja...
2016. febr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én részemről abszolút kutyapárti vagyok (lévén, hogy a szüleim kutyatenyésztők voltak és kutyák között nőttem fel, nem is nagyon lehetnék más), a párom pedig egyenesen utálja a macskákat. Erről ennyit! :D
2016. márc. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!