Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit szerettek az anál sexben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szerettek az anál sexben? 18bif

Figyelt kérdés
Nagyon izgat de félek kipróbálni. :S
2016. febr. 16. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj. Elsőre lehet kellemetlen, de idővel élvezni fogod és a végén te kívánod. Az érzés, a tudat, hogy benned van, isteni.
2016. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van... Nagyon, jó, én kifejezetten követelem szinte minden alkalommal. Ha ügyes a partnered, egyáltalán nem fáj. Mondjuk előtte kell egy kis higiéniát is belevinni, hogy a dolog nehogy rosszul süljön el. Ez kb 5 perc, nem több.
2016. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam hogy a parnerem nek nem ál fel és miután bennem van akkor ál fel isteni sőt jobb az is jó mikor úgy dugja be hogy merev
2016. febr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés. Lehet mi együtt kéne kipróbáljuk, mert én is parázok, hogy majd rosszul csinálom. Ha gondolod írj
2016. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Anál szexnél ha nem áll fel, nincs olyan isten, hogy sikerüljön beléd mennie! Ezt ne meséld be! Lankadtan, max akkor mehet beléd hátulról, ha olyan vagy mint egy barlang....
2016. febr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!