Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az utalhat némi lappangó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utalhat némi lappangó homokosságra, ha egy fiú azt mondja egy haverjának nagy lelkesedésében, hogy "Ha puncid volna esküszöm, hogy megdugnálak! "?

Figyelt kérdés
Megijednétek tőle vagy csak röhögnétek rajta egyet?
2016. febr. 6. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam már a fordítottját barátnőmnek, mégsem vagyok leszbi vagy biszex....szal nem hiszem
2016. febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet besz@rnék :D
2016. febr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a pinát, hanem a segglyukat is meg lehet dugni.
2016. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
És ha azt mondja hogy Kapd be, vgay Sz-pj le, akkor is meleg? :D Ugyan...
2016. febr. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én röhögnék és megmondanám ,h ha puncim volna is ugyanilyen rondának találnálak szóval esélyed sem lenne!
2016. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4:


Most őszintén, azt a szófordulatot nem egy kicsit gyakrabban hallod, hogy "kapd be", mint hogy "ha puncid lenne megdugnálak"?

2016. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utalhat, de hányszor van olyan, hogy valaki úgy csinál, mintha akarna valamit egy másik fiútól, aztán meg ha rákérdeznél, letagadja...
2016. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!