Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A makkomon piros pöttyöket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A makkomon piros pöttyöket jelennek meg orgazmus után. Utalhat valamilyen nemi betegségre?

Figyelt kérdés

Nem nagyon vehető észre semmi lankadt állapotban, de közbetlenül orgazmus után nagyon sűrűn apró piros pöttyök, mintha ici-pici hegek lennének.

1 hónapja meg a nyelvem lett fura, olyan térkép nyelv szerű, piros foltokkal és a széleken barázdált lett, deformált.

Lehet összefüggés a kettő között?


A barátnőmnek pedig a hátán vannak foltok amiket semmivel nem lehet eltűntetni csak időlegesen, mindig visszajönnek. Most pedig az orrában vannak valami sebek.


Én rajta kívül senkivel nem voltam, ő igen.

Valamilyen nemi betegség, vagy valamilyen betegség lehet mögötte? Volt hasonló veletek? Köszi.


2016. jan. 10. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szoktak lenni ilyenek, ha egy nap többször kiverem. 19
2016. jan. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a lány elkapott valami fertőzést, gomba például. Neki nincsenek tünetei? Nézzetek utána, hogy milyen közös, nemi úton terjedő betegségetek lehet.


Nem kell aggódni, de egy utánajárás nem árt.

2016. jan. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is szokott ilyen lenni időnként.

van specko krémem rá. de canesten is jo napi1y este bekened. nekem segített.

2016. jan. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!