Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nyalás után egy punci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nyalás után egy punci lüktet, akkor az biztosan orgazmus hatása?

Figyelt kérdés
Vagy van olyan, hogy nem érzi, nem lett jobb, csak biológiailag működik? Vagy pedig minden esetben jobb utána, mint előtte?

2016. jan. 9. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
mivel az az egyetlen dolog, amit nem lehet színlelni orgazmuskor, ezért valószínű, hogy az volt. és nem, olyan nincs, hogy nem érzi.
2016. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Igen,tuti.
2016. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom direktbe lüktettetni... Apró kicsi összehúzódások. A legegyszerűbb megtudni hogy elment-e hogy megkérdezed...
2016. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már nem tudom megkérdezni, és amúgy is azért írtam ide ki, mert az exemtől nem lehetett ilyet őszintén megtudni :D

Tudom, hogy jól csináltam, tudom hogy sokakkal ellentétben profi voltam benne és nagyokat tudott élvezni, a rángatózástól, az izgatottságtól, a végén az irányítás fokozása és a lüktetés - amit ő nem látott, hogy én is látom. :D Ezért kérdeztem.


Ő ezt tagadta és mindig úgy akart durcázni, hogy azt higgyem hogy nem élvezte igazán meg nem is volt olyan jó csak ő rendes. Egyrészt az egész biztos, hogy ilyen ő sosem volt, másrészt ezt csak azért mondta mert ő valóban lusta volt mindig is tenni annyit, hogy engem eljuttasson akárhová. Egyszer se tett annyit értem, és biztos ez így bántotta, hogy így akarta beállítani.

2016. jan. 9. 12:05
 5/7 Linó03 ***** válasza:
100%
Érdekes egy nő lehetett...
2016. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as.

A lüktetés mellett, a csikló és a szeméremdomb megduzzad, kipirosodik, olykor libabőrös lesz, és csurog belőle a nedv. Azt nem tudod szimulálni. A többi női reakcióról nem is beszélve.

36/F

2016. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden nő máshogy éli meg az orgazmust. És ha a barátnőd azt mondja neked hogy elélvezett valószínűleg el fogod hinni, szóval sajnos sose lehet 100%-ra menni :)
2016. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!