Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Két tizenéves szűz fiú kaphat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két tizenéves szűz fiú kaphat el egymástól fertőzést?

Figyelt kérdés
Nemrég járok valakivel, de az interneten mindenfélét írogatnak és nem tudom igazán mit tehetnék. (Bocs a hülye kérdésért)

2016. febr. 4. 21:07
1 2
 11/13 Béla211 ***** válasza:
74%

Sajnos igen akár már most is fertőzőtek lehetek hpv- vel.

Ezeket a vírusokat nem csak szexuális úton lehet elkapni. Ennek kb 130 féle típusa van és okozhatnak rákot is. Meg kondilóma(nem szerv táji szemölcs) is.A hpv vírussal a lakosság több mint fele megfertőződik. De a többség leküzdi és semmilyen tünete nem lesz. Viszont a betegek 5-10% lehet kondiloma vagy rosszabb esetben rákos daganatokat okozhat.Az a legrosszabb amúgy ha elkapod és kijön rajtad egyből meg vagy bélyegezve ,hogy te össze vissza kefélsz mindenkivel ,mert kivan kiáltva szexuális úton terjedő betegségnek. Közben meg közel sem így van.A gumio sem nyújt teljes biztonságot. Hiába használtok gumit úgy is simán elkaphatod a hpv.Amúgy már van ellene védő oltás a négykomponensű védő oltás férfiaknak is ajánlott ,mert az a szemölcsök ellen is védelmet nyújt meg a végbél rákkialakulásának az eséje is csökken. Én biztos ,hogy beadnám magamnak még ha 100% védelmet ez sem nyújt a kondiloma ellen de azért azt a típusát a hpv-nek ami nagy részt a rákos daganatokat és a kondilomát okozza az ellen védelmet nyújt.Mert ha elkapod és kijön rajtad késő nagyon nehéz megszabadulni a kondilomától.

2016. febr. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
az egy dolog, hogy valaki azt mondja, hogy szűz és közben már jó páran végigmentek rajta... nekem volt ilyen, hogy nagy szerelemmel összejöttem egy sráccal... és mondja, hogy csak egy komoly kapcsolata volt... közben a végén meg kiderült, hogy a városban nem volt olyan meleg, akivel ne lett volna együtt, öreggel, kövérrel, válogatás nélkül...hát elég égő volt nekem
2016. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én itt ismertem meg egy 15 éves srácot. Azt mondta, hogy szűz. Pár nappal később kiderült, hogy 8 fiúval volt már, csak nem merte elmondani. Szóval vigyázz!
2016. febr. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!