Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív srácok! Mi a legextrém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív srácok! Mi a legextrémebb szexkalandotok vagy kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Nem helyszínre gondolok, hanem személyre. Tanár, extanár, szülő kollégája/főnöke, futár, valaki, aki dolgozott a szülői/saját házon pl asztalos, kőműves...stb? Hogy jött össze és mi történt?

2016. febr. 1. 17:51
 1/3 anonim válasza:
96%

Gimis voltam még, és a volt általános iskolámba mentünk segíteni a tanároknak mert táboroztattak gyerekeket a Balcsinál. Az akkori barátnőmmel érkeztünk a táborba, és sajnálattal hallottuk, hogy nem aludhatunk egy sátorba. Engem fiús sátorba szállásoltak, őt meg lányok közé. Akkor már egy ideje éltünk szexuális életet a csajommal úgy-hogy 2-3 nap után kezdett a dolog hiányozni mindkettőnknek. Nem igazán tudtuk, hogy oldjuk meg a dolgot.

Általában mi vittük be a kölyköket a vízbe amíg a tanárok kint sütkéreztek, és itt jött a megoldás. A sekély részbe lehettünk csak, nehogy a csírák megfulladjanak. Na, itt leültem az iszapba a csajom meg az ölembe. Persze a bré rögtön kiugrott a rövidnaci szárán...tanga félre...bré a helyére, körülöttünk önfeledt fürdőzők mi meg...Mondjuk önfeledt kefélések így nem voltak de azért elég izgi volt, meg jobb mint a semmi. Azt még ide írom, hogy a nyaralás után kisebb gombatenyészetet kellett magunkból kiírtani. Ne csináld ha nem muszály!

2016. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Perfekt !
2016. febr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen a tavaszi szünetben anyám fehérneműjében (harisnyatartó,harisnya,melltartó)maszturbáltam és olyan kellemesen elpilledtem,elszunyókáztam a napfényben ahogy az ágyra sütött és arra riadtam,hogy a szomszéd dörzsöli a farkát a fenekemhez.Aztán,igaz baromi zavarban voltunk,de valami csodálatos módon megdugott.Azt mondta kopogott,de mivel nem válaszolt senki megnyitotta az ajtót és köszöngetett is,látta,hogy alszom,de olyan izgalmas volt ahogy ebben a szerelésben,hogy nem tudott ellenállni...
2016. febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!