Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiuk! Mi volt a leghosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mi volt a leghosszabb kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Mi volt a leghosszabb kapcsolatotok? Hogy lett a vége pontosan? Mennyi idő míg kihevertétek, vagy, hogy hevertétek ki?
2015. szept. 20. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

2 és fél perc

aztán váltottam bal kézre.

2015. szept. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szia. nekem 11 hónapos volt a leghosszabb kapcsolatom és egy az első és utolsó is volt. Azért szakítottam mert már nem volt rám ideje és minden fontosabb volt neki. így elhatároztam magam és kész. kicsivel több mint 3 hónapja nem vagyunk együtt és már nem hiányzik annyira, de lehet hogy még szeretem. Az idő múlásával lehet kiheverni szerintem.
2015. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

jövő hónapban leszünk másfél évesek:) ez a leghosszabb eddig:)



22/F

2015. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Decemberben leszünk 2 évesek. Nekem ez a leghosszabb kapcsolatom idáig, és sohasem akarom kiheverni, szeretem.

25/f

2015. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 hónapig jártam egy török fiúval ,de sajnos haza kellett mennie Isztambulba, elég nehéz volt kiheverni 1,5 fél év... mai napig tartjuk a kapcsolatot, de csak barátként... szóval így visszagondolva.. az idő soka segít ez idő alatt pedig foglald le magad valamivel (sport,nyelvtanulás,önkéntes muna,stb.),ahol érzed,hogy hasznos vagy... ne csügeddj ...de nem lesz ez az időszak könnyű
2015. szept. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!