Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gyakran összefekszel idegen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran összefekszel idegen emberekkel mégha kapcsolatban is élsz?

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 22:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
idegennel még akkor sem, ha egyedül vagyok.
2016. jan. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szingliként is csak egyszer fordult elő, végül barátok is maradtunk az illetővel. Párkapcsolat esetén pedig nem csalnám meg a páromat, nyitott párkapcsolatba pedig nem egyeznék bele.
2016. jan. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Soha. Nekem nem fér bele. Azért vágok vele mert csak vele akarok lenni. És a szex is tökéletesen működik köztünk. Napi többször is ha van rá lehetőség,idő. Akkor még minek szexeljek még mással is?

Egyébként ha nem lenne kapcsolatom akkor se hinném hogy összefeküdnék idegenekkel. Nem álszentségből mondom,csak ismerem magam. Nem nézem le azt aki viszont igen,simán vélemény az ilyenbe.

2016. jan. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
12%

Most mindenki monogámnak hívja magát, pedig a nagy többség nem ilyen, csak játszani az álszentet az megy mindenkinek.

Kapcsolatban nem feküdnék össze mással, mert a barátomat szeretném és ez nekem nem férne bele. Nálam az sem férne bele, hogy meleg szaunázom a párommal, amikor mindenki egy kis kalandért megy oda.

Szingliként más a helyzet. Ne essünk már bele abba hibába, hogy elkezdünk mi is erkölcscsőszködni, az olyan hetero szokás.

2016. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, te inkább a fogalmakkal nem vagy tisztában. Monogámiáról vagy az ellentétéről nem beszélhetünk szingliként, szóval akkor tök mindegy kivel fekszel le.

Vagy rosszul értettem, te is a párkapcsolatra értetted a monogámiát, majd te is leszóltad a többséget amiért erkölcsösködnek és végül pont ugyanazt nyilatkoztad mint ők, hogy te aztán nem?

2016. jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, tévedtem. Engem a kapcsolatban zavarna, de akkor én nem is mennék le meleg szaunázni a párommal és elvárnám tőle, hogy ő se tegye, nem mintha nem szeretnék kalandot, de ha a párom ott van, akkor nem kell kaland. Érdekes mikor valaki bejelenti, hogy a párjával megy le és hogy ők "olyat" nem csínálnak eltelik 1 óra és csalják egymást. Néhányan meg játszák az agyukat, hogy jaj, "nem fogok kabinozni" én "nem vagyok olyan", "undorító ha valaki ilyet csínál", erre ők az országos nem mondom mik.
2016. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

amióta barátom van nem. előtte igen


22

2016. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátom 10 évig ezt csinálta a barátnőjével. Ő ezt teljesen természetesnek gondolta, mert amit ugye nem kap meg otthon azt máshol keresi és kapja meg, de mivel az nem érzelmi, csak szükséglet, ezért szerinte nem számít se megcsalásnak, se nem ítélhető el érte.

10 év után a csaj úgy kiadta az útját, hogy a lába sem érte a földet, minden kapcsolatot megszakított vele. Talán a sors keze, talán a lány tudott róla, csak nem mondta el neki, nem tudom, mindenesetre egyszer minden visszaüt. Inkább válassz magadnak olyan partnert, aki minden szempontból megfelel és akkor nem kell trükközni.

2018. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!