Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy ne buktassam le magam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne buktassam le magam?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és etika órán a homoszexualitás a téma. Senki sem tudja rólam az osztályban, hogy meleg vagyok, 3 embert kivéve, max a többiek sejtik, de nem szeretném lebuktatni magam a téma kapcsán. Már amikor felötlött, hogy ez lesz a téma, már akkor sikerült olyan reakciót kiváltani belőlem, ami amúgy indokolatlan lett volna. Szóval, nem szeretném, ha miközben közös "értekezés" folyik a témáról, beleértve engem is, vörös fejjel, a röhögés környékén ülnék a többiek közt, mert az egy kicsit feltűnő lenne szerintem. Valami tanácsok?

2016. jan. 13. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Kussolj és kész. Sok a homofób az osztályban?
2016. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod felhívni magadra a figyelmet, akkor valóban maradj csendben. Viszont a véleményed is hallathatod, tehát ki is állhatsz úgy, mint egy elfogadó ember, anélkül, hogy felvállalnád homoszexualitásod.
2016. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Ne menj be oszt csááá
2016. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedj úgy mint a többi órán. Egyébként irigyellek. Én kíváncsi lennék az osztálytársaim reakcióira. Meg hogy ki mit gondol erről a témáról.
2016. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jah, igen. Az meg a másik probléma, ha valami sértőt, lenézőt mondanak, még ha nem tudják rólam, mert természetesen akkor nem mernének ilyeneket mondani, nah, de, ha ilyet mondanának lehet nem tudnám visszafogni magam, és elmondanám a véleményem, mert szerintem ha csak tűrném, hogy szidják a melegeket, úgy, hogy azt sem tudják mit jelent melegnek lenni, saját magamat hazudtolnám, és úgy érezném, hogy saját magamért nem álltam ki...
2016. jan. 13. 20:23
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok meleg. Amikor középsuliban azt mondta a magyar tanár, hogy a melegség bűn és betegség akkor én kiálltam a melegekért. Nem is lett belőle vaj. Senki nem gondolta, hogy az vagyok és a magyartanárral még 3 évig ezen vitáztunk teljesen békésen.



25F

2016. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig kiállok a melegekért mégse gondolják azt hogy meleg vagyok.

ne aggódj,vagy ha nem bírnád akkor ne menj be órára

2016. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nicolay82 válasza:
6%
Dugj be egy műfaxt a seggedbe az majd megnyugtat,
2016. jan. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem kis bögyörőt vered a hatso padba mikor ilyen téma van nem fog feltunni senkinek xd
2016. jan. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ááá igen, a magyar oktatási reformok csodás hatásai. Hálát adok a nem létező istennek minden nap, hogy én már a felmenő rendszer miatt ebből kimaradtam.


Egyszerűen meg kell tanulnod vigyázni magadra, mindenkinek meg kell eben az országban, ahogy nekem is és mindenki másnak is kellett. Amint tehetem költözöm jó messzire. Addig pedig nem érdekel mert úgyis csak véges ideig kell hallgatnom ezt a sok nyomorékságot. Kíváncsi lennék az mennyire etikus egyébként hogy a bibliájukban falvakat mészárolnak le és erőszakolnak meg, de ez lényegtelen, azzal kell foglalkozni hogy két ember mit tesz egymással akik kölcsönösen ezt akarták. Pff Már én lettem ideges ettől bocsánat :D

20/f

2016. jan. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!