Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hetero fiúk, mennyi pénzért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiúk, mennyi pénzért feküdnétek le egy pasival?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel,hogy nagyon kell a pénz (beteg szülő,tandíj,...)vagy ha nem pénzért,de valami juttatásért (álom meló,kocsi,lakás,...)?


Mennyi? Persze a realitások talaján maradva!



2016. jan. 12. 17:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretném meg nem is nagyon tudnám így egy konkrét összegben kifejezni, de az tény, hogy létezik olyan szituáció, aminél elgondolkoznék rajta. Meg tudnának annyi pénzt mondani vagy olyan ajánlatot tenni biztosan, amiért bevállalnék egy éjszakát...


Azért annyi feltételhez kötném valószínűleg, hogy ami történt közöttünk, az maradjon a kettőnk titka. Bár ez szerintem a másik félnek is az érdeke, meg ő is így gondolja hasonló szituációban.

2016. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 opened paradise ***** válasza:
55%

Fenekem,mint a mastercard...megfizethetetlen.

Persze jó lenne a pénz,de többet ér a lelkem és hogy nyugodt legyek.

2016. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj bele gondolok lányokkal ingyen lefekszek. 15000forintért szerintem lefeküdnék simán . Főleg hogy még élvezni is lehet külömbe a melegek se csinálnák de passziv szerepbe szerepelnék mert felse állna a farkam ilyenre.
2016. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
18%

Elolvassátok amiket írtok?

Vagy mind bik vagytok vagy én nem tudom, de tuti nem feküdnék össze egy férfivel. Már belegondolni is undorító.

Sok pénzért lehet, de az utána járó lelki dolgok meg etc. nem érné meg...

Nem tudnék tükörbe nézni utána.

2016. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
77%
Egy doboz Marlboroért.
2016. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

14:

Akkor biztos jó az egzisztenciád, stabil az anyagi helyzeted.


Nekem jelenleg 2-3 millió forintra lenne szükségem, hogy tudjam fizetni a tanulmányaim és egyáltalán legyen esélyem egzisztenciát teremteni magamnak. Édesapám karbantartó, édesanyám gyári szalagmunkás.


Így is összejöhet a dolog talán, de ehhez rengeteget kell majd spórolnom, dolgoznom és talán még ügyeskednem is, hogy sínen legyen az életem majd egyszer talán anyagilag.


Szóval ja, ha valaki azt mondaná hogy ad nekem 2 milliót ha cserébe megrépázhat, arra biztos igent mondanék, mert több ezer munkaórát spórolna meg nekem és ettől stabil, nyugodt, biztonságos anyagi életre lenne lehetőségem.

2016. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Már azért 150 ezret fizettek hogy levetkőztem és kivertem egy kamera előtt.


Filmezésért filmenként több százezer forintot fizetnek.

Ingyen van az utazás, 4 csillagos hotelban a szállás és egy csomó kiegészítő cucc.

Ezen felül garantálják hogy csak fizetős oldalról lehet a filmed letölteni, így ha valaki talán felismerne..arról lehet tudni hogy rohadt sokat költött az oldalra :)


Nagyon sok hetero fiú csinálja ezt,mert jól fizet.


1 hónapban aktívként megkeresek annyit,mint amennyiért egyetem mellett jó 1,5évig dolgoznék .

2016. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Konkrét ajánlattól,pasitól függne.

Ha érdekel,írj le egy konkrét szituációt és megírom benne lennék-e :D

21/F

2016. jan. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
86%

érdemes a heteró fiukat pénzzel csábítani, a többségnél nem olyan sok kell, hogy belemenjenek

higgyétek el

2016. jan. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa. Egyszer anyagilag nagyon megszorultam, így a főbérlőmnek hagytam, hogy megdolgozzon. Cserébe elengedte a bérleti díjat (30e) + a rezsi rám eső részét (kb. 15e). Fel is ajánlotta, hogy onnantól ez legyen mindig így, de nem mentem bele.
2016. jan. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!