Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan fiú, aki nem szeretn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú, aki nem szeretne kapcsolatot sem most, sem később?

Figyelt kérdés
Puszta kíváncsiság, hogy valaki inkább szeretne egyedül élni, mert neki a szerelmes kapcsolat és valaki állandó közelsége zavarja.

2016. jan. 10. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretnék
2016. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem tartozom ebbe a kategóriába, de az első válaszoló máris itt van élő példának, hogy vannak ilyen fiúk.
2016. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Igen, tulajdonképpen nekem pont ezért nincs nőm. Bár nem zárom ki, hogy egyszer lesz, aki megtöri a jeget, de ez eddig nem következett be.
2016. jan. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés nem inkább melegekre vonatkozik?
2016. jan. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De, inkább melegekre, ezért írtam ebbe kategóriába. :D
2016. jan. 10. 23:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Szexelni sem akarsz pasival?
2016. jan. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én szeretnék kapcsolatot, és szeretkezni is fiúval. :D
2016. jan. 10. 23:50
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább olyanok vannak akik így fiatalon nem akarnak kapcsolatot, vagy csak nem tudják elképzelni milyen az és azért nem akarják. Legalábbis én naivan ezt gondolom, mert én mindig is kapcsolatot akartam/akarok.

25/F

2016. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok

33 eves normalis eletet elö ferfi vagyok. en 18-20 eves korom korul nagyon szerettem volna kapcsolatot,mert egyedul ereztem magam, de akkor nem jott össze. kesobb nem hajtott mar a dolog annyira, de lett egy fel eves kapcsolat, kesobb egy 2 eves. egyik sem volt kulonosebben sem jo sem rossz. szerelmes 3x voltam eletemben, mind a 3 viszonzatlan maradt, ebbol következik, hogy a kapcsolatok nem közülük kerültek ki, de erdekes modon veluk nem is akartam volna kapcsolatot ( bar a masik ketto sem miattam alakult ki inkabb csak belecsusztam), sőt sexulais ertelemben sem tudtam rajuk partnerkent gondolni. sokat agyaltam rajta, h baj van e velem, vagy hogy maskepp kellene e valamit csinalnom, gondolnom. 20 eves koromtol iszonyuan nagy aktivitassal probaltam minel tobb embert megismerni baratokat gyujteni haveri koroket kialakitani. de igazabol ebben sem ereztem jol magam. vegul a megoldas az lett, hogy metanultam jol erezni magammal. felszabadito erzes volt, es azota is az, hogy akar napokig teljesen jol elvagyok egyedul. eleg regota erzem ugy, hogy nem szeretnek tobbe kapcsolatot. nagyon jo eletem van, kifejezetten jol mukodom egyedul. nem vagyok megkeseredve, es elvezem a szabadsagom. sok, hobbim es programom van. van 2 igazan jo baratom ( veluk hetente tobb programunk van), nem elek remetekent, van nehany nagyon kedves es ertelmes emeber ( foleg csaladosok, ferfiak, nők) akikkel evente nehany alkalommal összejarunk, vacsora, kerti összejovetel, színház stb programokra.

kapcsolatot egyebkent azert nem szeretnek (nem mintha sorba állnának a jelentkezők), mert nem erzem eletkepesnek azt, hogy 2 ember tartosan egyutt eljen es nem is lattam pozitiv peldat semmilyen korosztalybol. nem allitom, hogy az enyem kovetendö pelda, söt lehet, h az, h keves kompromisszumot vagyok hajlando kotni gyerekes, de en igy talaltam meg a harmoniat.

2016. ápr. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok
2016. ápr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!