Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Popperssel könnyebb lenne az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Popperssel könnyebb lenne az anál?

Figyelt kérdés
Nem rég volt az első és egy kicsit fájt. Találkoznék egy párral, harmadiknak, de félek hogy nem bírnék velük. Ha popperssel kitágulok arra a 2-3 percre míg belém megy, akkor után úgy marad míg dugnak, vagy vissza akar majd állni?

2015. dec. 28. 01:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Poppers egy drog fajta aminek a melekhatasat akarod használni, így birtoklása már bűncselekmény.
2015. dec. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Joe.38 ***** válasza:
76%
Ha valami nagyon rossz - ne csináld. Én heteró vagyok. De ugye tágítgasd magad. Majd mikor pár hónap rendszeres gyakorlás után megy a dolog azaz nem félsz tóle akkor bátran tarthatod oda es élvezni fogod. Ez ennyire egyszerű. Reggel - este tágítgasd! Napközben hord plugot. Első heten kicsit majd következő héten nagyobbat és igy tovább ! Minden kezdet nehéz. De az emberi test alkalmazkodó.
2015. dec. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

@04:24


Kedves inkompetens okoskodó, a poppers legális, és a legtöbb sexshop pultján meg lehet találni....

2015. dec. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj kedves "14 hungarista fiú" majd ha nagyobb leszel és több eszed lesz, kinövöd. :D
2015. dec. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
3-as, utána néztem, ámbár Magyarországon drog besorolást nem kapott, a gyógyszer birtoklási és fogyasztási törvények vényhez kötik. Így bűncselekmény vény nélkül.
2015. dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Ezt se tudom hol olvastad de szerintem fals infó. Bemész egy szexshopba ott a pulton bárki megveheti, mindenféle ilyen nélkül.
2015. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Te egyáltalán arról beszélsz amire mi gondolunk?
2015. dec. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

szerintem ne tudatmodosítokkal probálkozz,hanem valamijen fizikai dologgal.Pl:anál plugok.

miért:mert amig KO vagy addig halomra erőszakolnak,persze mondjuk itt bejátszik az áldott tudsatlanság,csaknehogy arra ébredj,hogy melleid vannak,és egy thai bordély új shemale prostija vagy.

2015. dec. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ööööm tudtommal a poppers 2-3-5 percre hat, és nem rózsaszín nyuszikat látok, csak kanos leszek. Nem?
2015. dec. 28. 23:15
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A poppers vagy rush, teljesen legális, persze ma már más nitriteket árúlnak hozzá. Lassan egy éve rendeltem webshopból, csak hogy kipróbáljam. Annyit csinál, hogy felnyomja a vért az agyadba, mintha nagyon belennél tépve testileg olyan pár percig. Szerintem izomlazitásra nem nagyon lehet használni, viszont az elélvezés tényleg jó vele.

Szerintem sok sikosítót kell használni, vagy vannak ilyen tényleges anállazítók. Meg ugye próbálgatni kell egyedül is.

2015. dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!