Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » ßuzi vagyok vagy egy pedofil...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ßuzi vagyok vagy egy pedofil ha tetszik nagyon egy 17 éves fiú? Ráadásul fiú. én pedig 24 pasi. Sosem jöttek be a férfiak.

Figyelt kérdés
2015. dec. 18. 01:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán meleg, nyugi. :-D
2015. dec. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit bővebben? Hogyhogy nagyon tetszik? Szexuálisan beindít? Mi tetszik benne, a teste? A viselkedése? Ej...
2015. dec. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
a viselkedése és az alkata meg a bőre. vékony törékeny és marha szép lányos bőre van. és ehez jön a viselkedése. ami sztem nagyon cuki és egyben szexi.
2015. dec. 18. 01:16
 4/20 anonim ***** válasza:
2%
Menjel Gazpar Gyozohoz aztan szagolgasd a bore illatat
2015. dec. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenki szereti a friss hust, de a fogalmazasodbol itelve a hozzaszolasod, hogy "cuki"...stb, melegek fogalmaznak. De ha all tole a 17 eves fiun a farkad, es mar kepzelodsz, hogy mi lenne a szexben es hogy elegitened ki, akkor bocsi igen, ez mar surolja a homot!
2015. dec. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint lányos a gyerek.

Akkor leginkább ha nőiességet fedezel fel valakiben, az vonz téged, nem?

2015. dec. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
hát valami olyasmi. de azért látszik rajta hogy fiú de valóban lányos. és ez nagyon tetszik. marha jólenne valamit tenni vele. amúgy a micsodája sem csúnya.... tudom ez halál undorító de nyáron amikor mentünk úszni -baráti társaságból ismerem őt- akkor láttam amikor zuhanyoztunk és az is fehér, hamvas és rózsaszín. úgy tudja hogy kő kemény hetero vagyok. ő bi.
2015. dec. 18. 01:34
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lennél csak pedofil ha 14 év alatti lenne, mert a pedofilok a még nem serdültekhez vonzódnak. Ami te vagy az egy ephebofil, amivel alapvetően nincs is semmi probléma, hisz néhány kivételtől eltekintve 14. életévtől már legálisan lehet vele szexelni. Meg amúgy ebbe semmi bizarr sincs, ha pl. belegondolsz, hogy milyen gyakori, hogy tini lányoknak 23-26 éves pasijuk van. Miért lenne más a helyzet egy azonos nemű kapcsolat esetében?
2015. dec. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
14%
Te kis pederaszta. :D
2015. dec. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%
Is.
2015. dec. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!