Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg Férfiak! Nektek nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg Férfiak! Nektek nincs olyan nő akivel aktív szexuális életet tudnátok élni?

Figyelt kérdés
Mondjuk mert valamelyik testrésze izgat, feneke, lába, melle stb. Egyszerűen csak szeretném megérteni a gondolkodásotokat. Mert számomra olyan hihetetlen.

2015. dec. 4. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudna biszex lenne, nem meleg.
2015. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Jézusom, mikor fogják végre fel, hogy aki meleg az meleg? Az a férfiakra izgul. Pont. Nincs kivétel, nincsenek olyan testrészek, se semmi... Ha meg a lányokra is, akkor biszex. Nem kell beleképzelni magad, senki sem tudja beleképzelni magát teljesen más helyébe, egyszerűen csak azt kell felfogni, hogy attól mert neked valami tetszik, nem jelenti azt hogy másnak is. Ez azért nem olyan nehéz. Ja és ezt heteró lányként mondom.
2015. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Megnézem, ha egy lány szép és csinos, mert van szemem, de ennyi. Egyáltalán nem izgatnak a lányok sem szexuális, sem pedig érzelmileg. Nem tudok hozzájuk vonzódni. Ez olyan, mint amit te is leírtál, hogy a heterókat izgatja a nő melle, feneke, lába. Nos, én melegként szintén tudok ilyen testrészeket felhozni példaként, hogy engem izgat egy másik srác pénisze, teste stb. :) Én is mondhatnám, hogy nem tudom megérteni a heterókat. Szerintem nem is fogod ezt megérteni, de ahogy mi melegek sem a heterókat. De abszolút nincs ezzel semmi gond. :) 20/f
2015. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

nincs olyan nő. max olyan van, akivel kipróbálnám egyszer kíváncsiságból.

tudnak tetszeni a nők, de nem szexuálisan. azok is csak a fiatalabb lányok, egy idősebb vagy netán túlsúlyos nő meztelen látványa nekem egyszerűen undorító. sajnálom, ez van. a pasikra gerjedek nem a nőkre. ezt én is mondhatnám, hogy hihetetlen, hogy neked nem tetszenek a pasik.

2015. dec. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy meleg pasi akármennyire felizgul egy nőre, vagy lefeküdne vele, akkor már biszex lenne.


Ez olyan mintha én azt kérdezném, - ha fiú vagy - hogy dugnál egy pasival aktív/passzív szerepben mert tetszik rajta valami?


És ha lány vagy, akkor lefeküdnél egy lánnyal, csak azért mert tetszik rajta valami?

2015. dec. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös vagyok, hozzáteszem, hogy hetero fiú vagyok, és nem értem,mit nem lehet érteni a melegeken.
2015. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor ahogy az ötös már feltette a kérdést, ismét felteszem mert talán megérted hogy miért nem bukunk a nőkre:

Neked van olyan fiú akivel aktív vagy passzív szerepben szexuális életet tudnál élni? Csak mert én meg azt nem értem hogy neked miért olyan a gondolkodásod..

ez vissza hat kérdező, tedd fel magadnak ugyan ezt a kérdést, csak a lány részét cseréld ki fiúra.ha lány vagy akkor meg marad a lány része..válaszold meg magadban, és már az a válasz is meg lesz amit tőlünk kapnál..:)

2015. dec. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Nincs. Undorító számomra a gondolat, hogy nővel szexeljek. Esztétikailag tudom értékelni a lányokat (pl. szép a szeme vagy jól áll a haja, csinosan van felöltözve, stb.), de érzelmi értelemben teljes ürességet érzek, szexuális értelemben pedig fel sem áll lányra...
2015. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem -_-"
2015. dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!