Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az mennyire gáz, ha passzívkén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha passzívként nem várom el/nem is szeretném, ha a párom viszonozná azt hogy én kivertem neki vagy leszoptam őt?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem gáz ha a párod is úgy gondolja.
2015. okt. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, ezzel én is így vagyok
2015. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz csak fura. Szerintem az, hogy a párod ugyanolyan örömmel érjed hozzád és elégítsen ki, mint te őt, az nem elvárás, hanem természetes kéne hogy legyen. De ha neked így jó, akkor így jó.
2015. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz egyáltalán
2015. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz egyáltalán. Nem azt mondom, hogy mindenki így gondolkodik, de passzívak körében egyáltalán nem ritka, hogy nem szeretik, ha a farkukkal foglalkoznak. Sokkal inkább csak a fenekükkel, előjáték közben meg persze dugásnál is. ;)
2015. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se várok el semmilyen viszonzást. Nekem elég ha megszopat és kész.
2015. okt. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én imádom csinálni a páromnak, de azért szeretem, ha nekem is csinálja. szereti csinálni ezzel semmi gond, de egy kicsit én megalázónak tartanám, ha csak én csinálnám, ő sose. de ha nektek így jó, nem gáz egyáltalán. 19/P
2015. okt. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Uni/aktívként már jó ideje tudom hogy a passzívak nem szeretik ha őket így izgatják.

A párodnak, a jó kapcsolat érdekében ezt meg kell tudnia/értenie. Mondani kell amit nem élvezel, nekem is jelezték már. Ez a lényeg hogy tudjuk mit szeret a másik.

2016. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

'Uni/aktívként már jó ideje tudom hogy a passzívak nem szeretik ha őket így izgatják. '


Azért ilyen kijelentéseket ne tegyünk már, a legtöbb passzívot nem is ismered. Az egyik ismerősöm pl egyáltalán nem szereti az anális szexet, szóval ha a párja által akar kielégülni, akkor csakis "izgatással" tud...

Amúgy az olyan passzívokat nem értem akik a szexet sem élvezik meg viszonzást sem várnak, legfeljebb kiverik maguknak. Ehhez nem kell pár. Ha máshogy kielégít a párod szex során az úgy oké.

2016. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!