Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon gáz ha passzívként nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha passzívként nem csak fekszem és hagyom, hogy az aktív fél kényeztessen meg elvárom, hogy dugjon, hanem én is aktivizálom magam?

Figyelt kérdés

Szóval nem csak egy húsdarab vagyok neki amit dughat,hanem orálozok alaposan,nem csak beveszem a számba és szopogatom,hanem például a heréit nyalogatom vagy mélytorkozok,nyalogatom,stb...

Aktus közben meg nem csak mozgok rajta hanem tapizom stb...

A kérdést azért tettem fel,mert rengeteg aktívtól hallom,hogy kevés passzív srác foglalkozik hasonló képp a párjukkal vagy az éppen esetleges alkalmiban.



2015. okt. 7. 14:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

ez teljesen jó szerintem, mert úgy mindkét félnek élvezetes

én uni vagyok, de a barátommal kölcsönösen mozgunk mikor dugás van hogy nagyobb legyen az élvezet :D


21/F

2015. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A passzív nem azt jelenti, hogy fekszel mint egy darab fa, hanem, hogy te vagy a befogadó...
2015. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ezzel én tisztában is vagyok,azonban vannak akik szex közben is "darab fa" passzivitást fejtenek ki.
2015. okt. 7. 15:53
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz, sőt nagyon jó hogy így csinálod!
2015. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb embernek az jön be, ha a párja nem csak fekszik mint egy fadarab. Én teljesen elbizonytalanodn€k, ha nem csinálna semmit, csak feküdne. Nálunk nincsen olyan, hogy az egyik fél ne legyen aktív. Pl aki nem "dolgozik" az a fél csókolgatja,simogatja stb. De aki dolgozik ő is hasonlóan aktív.
2015. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kaptam már meg sráctól,hogy mit akarok én azzal ha egyik pózból a másikra váltok...
2015. okt. 7. 17:17
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

#6

Lehet, hogy annak a srácnak csak az a lényeg, hogy ő élvezze,kiürüljön és a passzív élvezete,elélvezése meg nem fontos.

2015. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok

ez eléggé önzőség, de sajnos vannak ilyenek :S

2015. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ó,én élvezem azt is ha csak dug,mert eddig akárkivel találkoztam szinte mind letapizott. Az ellen sincs ellenvetésem ha csak szimpla szopás,az nem tetszik ha nem törődhetek picit a másik féllel.
2015. okt. 7. 17:34
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a sima dugás-szopás az egy kicsit gépies,rideg.

Persze néha az is jó, de inkább legyen benne egy kis plusz pl. cirógatás,simogatás,csók,...

2015. okt. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!