Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg pasik egy része miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg pasik egy része miért állítja azt magáról, hogy helyes, amikor nem is?

Figyelt kérdés
Tudom azt, hogy elég relatív az, hogy ki helyes és ki nem. De olyan kevés igazán jóképű meleggel találkoztam, hogy már kezdek kiábrándulni...

2015. szept. 23. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Igen. A helyesség relatív. Engem eddig mindenki helyesnek ítélt meg: meleg srácok és lányok egyaránt. Van olyan lány, akinek tetszem is. Ennek ellenére én mégis csak átlagosnak tartom magam. 20/f passzív
2015. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Most őszintén, te kiírnád, hogy "apám, rusnya vagyok mint a bűn? Srácok, ezt nézzétek, ilyen ronda palit nem láttatok még"


Szerinted kapós lenne?

2015. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Én tudom magamról hogy nem vagyok az. Nem is állítottam soha...
2015. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
meleg vagy kérdező? vagy csak kiváncsi vagy a véleményekre
2015. szept. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Amiért sok heteró pasi is.
2015. szept. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokaknak az elvárása magas. Te is biztos ilyen vagy. Van pár fiú aki álomvilágban él és vmi csúcsmodellt vár, holott ő maga egy átlag. Ezzel gyakran találkozom...
2015. szept. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez tenyleg nehez tema...

Eddig nekem 2 ocsmany meleg mondta h atlag vagyok semmi extra

Es jo pasik h szep vagyok(persze nem csak mondtak hanem le is fekudtunk)

A baratom else hitte h ot valasztottam, pedig en se tartom magamat huu de jo pasinak, de azt is tudom h nem vagyok atlagos.. Foleg h mas egy aktiv es egy passzic vagy egy uni elvarasa a masikkal szemben.

En magas vekony vagyok, ami egy olyan tipus h sokmindenkinek

Bejon es sokmindenkinek nem.

Akiknek bejott altalaban 190cm vagy magasabb borostas izmos sracok.

Ugyh sztem ez tipusfuggo :3

2015. szept. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ftf1983 ***** válasza:
100%
Kinek mi a helyes? Nekem a vékony, fiatal srácok számítanak helyesnek míg sok barátom bottal nem piszkálná meg őket. A külső egy dolog, egy alkalmi szexnél persze ez a fő, de ha más esetekben csak egy a sok közül, ami számít. Én sem vagyok egy adonisz mégis nem kevés nagyon nagyon helyes, fiatal, trendi elsőosztályú srác járt már az ágyamban, amin sok magát eszméletlen jó pasinak tartó meleg értetlenkedik. Nálam a megoldás a kommunikáció, a személyiségem és a kisugárzásom. Igen, nem egy srác volt, akiről "lebeszéltem" a boxert ;)
2015. szept. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kellemes meglepetést csak úgy tudsz okozni, ha bűnrondának állítod be magad míg csak írosgattok egymásnak. Én is így szoktam. Aztán, ha tetszik a stílusom, akkor vissza-vissztérő beszélgetés lesz belőle.

Aztán kíváncsiság.

És amikor találkozunk, isteni dolog megélni, hogy kellemesen csalódott bennem.

Nem vagyok sem különösebben jóarcú, sem extavagánsan sportos.

De előzőleg mindig lehúzom magam.

Amikor randi lesz végül a beszélgetésből, nagyon klassz dolog megélni, hogy a másik valósággal felizgul rád...

- Te vagy a rosszarcú? Úristen! Hiszen te őrülten szexi vagy, kishaver!!!

2015. szept. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!