Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg és bi srácok között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg és bi srácok között több helyes van, mint a heterok között. Miért? Vagy ez nem igaz?

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább az átlag kevesebb szerintem, sokkal több helyes és nagyon ronda srác van, mint a heterók között
2015. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egy ideje keresek egy helyes srácot, hát eddig keveset találtam...konkrétan 3mat, és abból csak egy mert találkozni is. 21F/helyes/bi :P
2015. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi ilyen megállapítást nem lehet tenni. Az, hogy ki helyes vagy ki szép, az egyéni ízlés kérdése. Így én sem állíthatom magamról se azt hogy szép vagyok, se azt, hogy csúnya, max azt, hogy XY ízlése alapján helyes vagyok vagy nem. :)
2015. szept. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
64%
Aki leakar szopni egy helyes srácot idw írhat
2015. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már Bözsi néni is megmondta, hogy ha egy szép legény jön a faluba, az vagy katólikus pap, vagy meleg :-)
2015. szept. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül igaz. Én nagyvárosban lakom, és van azért egy mérce akit keresek, és sajnos nem nagyon találok.
2015. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Szerintem a melegek között az elvárás magasabb. Én nem tartom magam csúnya srácnak, mert csak szép barátnőim voltak. Mégis mióta ismerkedni próbálok srácokkal az önbizalmam csökken, mert csak nemet mondtak....

Pontosabban akinek bejöttem az duci volt. Amúgy egy csomó hetero helyes srácot ismerek. Meleg ismik nincsenek... :(

2015. szept. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igenis több helyes meleg/bi srác van, mint hetero. Hogy miért.. azt nem tudom
2015. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!