Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg (? ) férfi nem tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg (? ) férfi nem tud elmenni nővel? Részeletek lent.

Figyelt kérdés

Adva van egy 28 éves fiú, aki eléggé bejön a nőknek.

És elvileg úgy tűnik ő is a nők felé próbálkozik.

És ez a pasi nem tud elélvezni, ha szeretkezik.


Ok. ennek rengetek lelki oka is lehet. De nem tűnik extrémen lelkibetegnek, vagy nem tudom. De felmerült bennem, hogy talán nem is a nőket szereti.


A mindennapokban úgy tűnik, mintha több millió nővel lett volna, magabiztos és rámenősnek tűnik. Én úgy érzem, hogy tele van "erotikus" energiával.


De az ágyban olyan szinten félénk, hogy már arra gyanakszom, hogy talán nem is a nőket szereti.


Egy csomó olyan helyzetben, mikor egy átlag hetero férfi boldogan élne a lehetőséggel, hogy "nőhöz jut" ő tök furán viselkedik.


Van itt esetleg olyan meleg, aki sokáig próbálkozott nővel? Nem volt hasonló tapasztalata?


Egy plusz példa...ha hozzáérek a "férfiasságához", akkor konkrétan pl. lekonyul neki :-(.


Soha nem találkoztam ilyen pasival...


Jó, természetesen az egyszerűbb magyarázat az, hogy csak extrémen félénk, vagy volt valami traumája...

De simán lehet látens meleg is,nem? Csak nem akarja elfogadni, hogy nem nőkkel kéne próbálkoznia?


Köszi előre is a konstruktív gondolatokat!



2015. szept. 9. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez valami lelki gondnak tűnik
2015. szept. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem más oka van. Kétlem, hogy meleg. De beszélj vele.
2015. szept. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja, hát kár érte :-(, olyan jó pasi...meg úgy érzem, hogy ott van benne minden, csak van valami óriási fura gát.


Ha szerintetek nem meleg az jó hír :-).

Maradjon meg nekünk :-)

2015. szept. 9. 11:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is vmi lelki traumára lehet visszavezetni a dolgot... Ha meleg volna, akkor lehet, hogy olyan lenne, mint én, akinek nőre egyáltalán fel se áll...

Egy kis bíztatásnak írom amúgy, hogy amikor 3 éve összejöttem a mostani barátommal, hiába vagyok meleg és hiába szeretem őt nagyon, az első pár hónapban egyszerűen én sem tudtam elmenni vele (valószínűleg még elég friss volt a dolog az előző szakításom után)... Viszont nagyon toleráns és segítőkész volt velem, úgyhogy a probléma gyakorlatilag magától megoldódott. :) Kellett egy kis idő, hogy felszabadultnak érezzem vele a szexet. :)


25F m

25F m

2015. szept. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:-)


Hát, szerintem én is elég türelmes voltam. Meg is lett az eredménye...negyedik próbálkozásra csak elment :-D...5év után először.

2015. szept. 9. 12:10
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Na látod, így kell ezt. :))


25F m

2015. szept. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!