Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb meleg srác csak szexkapcsolatot keres? 20/f

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Én bi vagyok.

A nőkkel keresek szerelmet, tartós kapcsolatot, együtt levést.

A férfiak nekem csak arra jók szexuálisan, hogy magamévá tegyem a hátsójukat és leszopassam őket, amikor épp nincs nő a láthatáron.

Persze csak ebbe is meglepően sok meleg srác megy bele gondolkodás nélkül.


21/F

2015. szept. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jókérdés, talán mert a férfiak nagyrésze alapból ilyen, és ha férfiakat engedünk össze nyilván egyszerűbb ilyet találni. Persze lehet hogy butaság. Minden esetre én reménykedem hogy találok majd valakit kapcsolatra is :) 20F
2015. szept. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csakis hosszútávú kapcsolatra vagyok nyitott az alkalmi abszolút nem érdekel. Ha már átadom magam valakinek elvárom, hogy az ne csak 1 éjszakás kaland legyen.


18/F/Passzív

2015. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Kedves második válaszoló! Lehet, van abban valami igazság, amit mondsz, nem tudom. Nekem még nem volt barátom, én is csak a hosszútávú dolgoknak vagyok híve. Egy társra van szükségem. :)

2015. szept. 7. 16:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de szerintem szeretni és szeretve lenni a legjobb. Engem az alkalmi nem vonz. Lehet sokan félnek az elkötelezettségtől, vagy unalmasnak tartják a kapcsolatot. De szerintem egyszer mindenkinek eljön az a pont, amikor már társat szeretne. :)

(1# azért ne zárkózz el a fiú szerelemtől sem. Lehet pont egy fiúban találod meg a lelki társad. Sosem tudhatod. + ők is emberek, nem csak "lyukak")

2015. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szerintem szeretve lenni szexkapcsolatban is lehet. Én azért keresek azt, mert talán még félek attól, hogy másnak mondjam....
2015. szept. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!