Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudtok tanácsot adni MAJD ügyben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok tanácsot adni MAJD ügyben?

Figyelt kérdés

Tavaly megtetszett egy srác és még mindig érdekel, bár már nagyon rég láttam. Együtt jártunk nyelvtanfolyamra de amúgy itt lakik a városban.


Nem tudtam, hogy meleg-e de egyértelműen nézett, figyelt.


Énn pedig óvatosan de próbáltam kedveskedni, "véletlenül" simogatni, ilyenek. Nem pofozott föl de nem is mondott rá semmit.


De nem meleg szerintem. Attól én még reménykedek.


Aztán randira hívtam amire annyit mondott, hogy MAJD.

Szóval se igen se nem. Hát kösz.


Aztán vége lett a tanfolyamnak és nem hallottam róla többet csak bejelöltem fbon. Névnapján rá írtam, megköszönte, ennyi.


Lett egy barátnője. De kb. 3 hete szakított a csajjal.


Hogyan környékezhetném meg megint?


Mi az a MAJD szerintetek?


2015. szept. 3. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hetero a srác és szimplán nem igazán tudta kezelni a helyzetet, hogy egy fiú elhívta randira.
2015. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem mondott semmit a simogatásra az alapból nem rossz jel, de nem tudhatjuk, hogy hol simogattad és mennyire vette ezt rossz néven és ráadásul milyen körülmények játszottak közre ebben.


18/F/Passzív

2015. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem meleg a srác, de ha mégis az lenne,akkor most kéne elkezdened újból kapcsolatot teremteni vele (beszélgetések, találkozások). De figyelj arra, hogy ne legyél túl erőszakos, mert ha esetleg csak kis esély van arra, hogy meleg legyen, akkor egy túl erős nyomulás megijesztheti.
2015. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mi az ami nem erőszakos?


A kezét simogattam amúgy meg.

2015. szept. 3. 18:29
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha rámászol, az már ha nem i erőszakosnak, de elég félelmetes lehet, mivel bekerülsz hirtelen az intim szférájába. Meg kell találnod az egyensúlyt, hogy ne lógj folyton a nyakán és mégis továbbvidd a kapcsolatot. mindig "kis" lépésekkel haladj előre.
2015. szept. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha simogattad a kezét és nem szólt semmit lehet van esély rá, hogy nem hetero. Az előttem szólóval pedig egyet értek, hogy szépen lassan közeledj hozzá.


18/F/Passzív

2015. szept. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Drasztikus leszek, de mind naívak vagytok:D Ha barátnője volt/van inkább biszexuális sem mint meleg:D Ez az ami biztos.:D És azt nem tudhatod, hogy nem vette rossz néven mert nem szólt semmit a "véletlen" simogatásodra. Tutira tudta, hogy nem véletlen volt, csak nem akart nyilvánosan sértegetni. Az a "MAJD" az az, hogy nem fog veled randizni, ha biszexuális is akkor meg főleg nem, mert nem biztos, hogy az esete vagy. Akár hiszed akár nem, rengeteg ilyen ember van, hogy nem mer szólni, hogy ne piszkáld. :) De, hogy ne legyek annyira gonosz, sok sikert...
2015. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem nyilvános volt, és nem csak egyszer.

Sajnos én is gyáva vagyok randira hívni újból.

2015. szept. 8. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!