Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnátok egy-két tanácsot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok egy-két tanácsot adni ilyen ügyben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kb fél éve szakítottam az exemmel nem ő volt az első barátom 3 évig voltunk együtt de valahogy se a szex se a csókolózás nem volt vele valami túl jó(valami őrült csápolást művelt ott le a nyelvével csók közben ez nekem borzasztóan kellemetlen volt ezért többnyire megragadtam inkább a szájrapuszinál) és úgy gondolom ezáltal én se vagyok túl tapasztalt ilyen téren nem tudom mégis mit hogy kéne hogy jó legyen. Most alakulóban van egy sráccal a dolog és neki már elég sok barátnője volt eddig. Nem akarok bénának és tapasztalatlannak tűnni előtte főleg így hogy tud az előző kapcsolatomról. Szerintetek tudnék valamit kezdeni ezzel, hogy ne legyen olyan kínos?
2015. aug. 14. 21:39
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsánat félreírtam szóval nekem ő volt az első barátom
2015. aug. 14. 21:40
 2/5 anonim ***** válasza:
egy a dolgod tedd szét a lábad a többi az ő dolga.
2015. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hányingerem van tőled!
2015. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyere gyakorolj velem, én jól csókolok. ;) A volt barátnőmet is én lassítottam állandóan. Hol laksz?
2015. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne izgulj hogy nem fogsz jol csokolni:) Csak tedd azt amit gondolsz Es jonak latsz!! Es hadd hogy az erzelmek vezessenek a csokba Ne az idegesseg!!!! meglatod Jo leszel:) sok sikert az uj fiudhoz.
2015. szept. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!