Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akinek nagyobb a herélye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nagyobb a herélye annak is be szokott izzadni a boxerben ilyen melegben?

Figyelt kérdés

Engem zavar, mosom rendszeresen, de zavar h nem tuok ellene mit tenni. Legalább 2x cserélek alsót 1 nap.

22/f



2015. szept. 2. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hintőpor?^^
2015. szept. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hintőpor?
2015. szept. 2. 13:19
 3/9 acelsziv ***** válasza:
96%
Szerintem vágasd le. Ilyen helyesírással amúgy is emberiség elleni bűntett lenne, ha szaporodnál. És még izzadni sem fog. Dupla haszon. A zacskóból csináltatsz dohányzacskót a golyókra meg ráütsz két tojást.
2015. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Herélye ... HERÉLYE HERÉLYE LY !!!



PONTOS JÉ - VEL ÍRJUK !!!!



Idióta

2015. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja észre sem vettem h ly-al írtam xD Kösz, h szóltál.
2015. szept. 2. 13:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen mindenkinek beizzad. De minek ilyen melegbe a boxer? Én ilyenkor teljesen szőrtelenítek. Teljesen csupasz. Mindig nagyon alaposan megtörlöm. Nagyon vékony vászonnadrágot veszek fel és más semmit. 40 fokba minek. Hagy harangozzon és így szellőzik. És ilyen melegben napi többször is megmosom a farkam és a herém és újra hintőpor vagy valami finom izzadság gátló. Ugyan úgy mint ahogy a hóna alját kell hogy az ember rendeb tegye. Ott is szőrtelenítés, fürdés és izzadás gátló stift. Én így bírom ki.
2015. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
kedvem lenne most kitépni a szemem..
2015. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá nagy here...

Egyébként lehetőleg pamut alsót hordj (lehetőleg szellősebbet), szőrteleníts. Ha nem segít, akkor esetleg izzadásgátló. Nincs ráírva, hogy csak hónaljra xD

Minden ember ugyan úgy leizzad ott is, mint bárhol máshol. Ki jobban, ki kevésbé

2015. szept. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is beizzad főleg eddzés után jól megmosom ennyi pedig nekem szőrösek 19/f
2016. febr. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!