Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfiak, titeket izgatna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiak, titeket izgatnak a Crossdresserek, travik?

Figyelt kérdés

Újabban erős vonzódást érzek a női ruhák viselése iránt, mondhatni már-már kényszeres.

Az alkatom is adott hozzá, a kérdés az, hogy erre van nyitott srác/férfi?

Akit izgatnak a fent említett dolgok, ideál, elképzelés? Tudtok képet linkelni h mik az elvárások?


Köszi, primitív vagy becsmérlő válaszok nem érdekelnek.


26Bp



2015. aug. 29. 00:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

5. vagyok megint.

Szerintem mondjuk ilyesmi.:

[link]

[link]

Ilyen nőiesebb alkatúaknak áll ez jól. De férfit is jó lenne megkapni, olyanságában amilyen.

Csak pár példa.:

[link]

[link]

Szóval annyira nem válogatok, csak a legkövérebbek nem szépek.

Ez azért többnyire a benyomáson múlik, mennyire tetszik meg.

2015. aug. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekelne az is, hogy egy CD-t dugjak, és az is, hogy én legyek a CD, akit dugnak :P 23
2015. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
*CD=crossdresser
2015. aug. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, priviket is várok :P
2015. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

engem nagyon felizgatnak a cd-k, travik. elvárásom az, hogy igényes legyen és nőiesen nézzen ki, ne egy pocakos, borostás harmincas legyen az anyja ruhájába.

22 f bi

2015. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én hetero pasi vagyok de a travikkal semmi bajom szeretem és elfogadom őket farokkal. Szeretem ha harisnyakötőben megdugnak és kész. Többit a barátnőmmel teszem rendesen.
2015. szept. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Én nem mondanám magam csúnya CDnek, de aki kíváncsi írjon Privit ^-^ szívesen ismerkedek fiúkkal,férfiakkal,lányokkal,nőkkel,CDkel,travikkal egyszóval mindenkivel :D am erre én is kíváncsi lennék, de engem mindig csak a szexel találtak meg...sajnos
2015. nov. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Jojoooka82 ***** válasza:
Sziasztok imádom crossdresser élet transzikat.. ismerkednek Bpi vagyok
2020. szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!