Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Össze vagyok zavarodva. Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva. Mi lesz a "folytatás" ha lesz?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem is tudom,hogy írjam le a helyzetem. 20on éves fiú vagyok,külföldön dolgozom,szexmunkásként. Nemrég volt egy vendégem,most voltam vele először együtt,de nem tudom megfogalmazni milyen jó volt. Persze fizetett,és csak egy vendég volt nekem,de...

Konkrétan szeretkeztünk abban az X órában,amit kifizetett és nem csak egy gyors dugás volt,mint máskor más vendéggel. Rég is volt vendégem,vágytam is már a szexre,és egy olyan szeretkezésben volt részem mint ezelőtt soha.

És most totál felvagyok töltődve,boldog is vagyok és a vendégen jár az eszem azóta is,és azon ami volt :)

Csak egy vendég nekem,én meg számára egy ku_rva a többi közül gondolom én,de nem tudom. Mit tegyek? Tudom,jön a többi és megy minden úgy ahogy kell,de Ő most... ?! Itt van a fejemben és nem tudom tényleg :/

Előre is kőszönöm.



2015. aug. 28. 02:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem akarom osszetorni az alom vilagod De neki nem hiszem,hogy barmit is jelentenel. Benned felebredt a vagy egy normalis kapcsolatra a rengeteg idegennel valo Dugas utan ami teljesen ertheto, mert az ember lelke is vagyik egy ido utan tarsra. Egyszeruen mas volt vele mint a tobbivel es ez a mas, ez a plussz valtotta ki ezeket az erzelmeket beloled. Jobb ha elfelejted.

Meg nem basztatni akarlak De nem tudnal valami erkolcsosebbet es emberibbet dolgozni De komolyan?! Akkor nem volna ilyen problemad

18/L

2015. aug. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Kedves #1 válaszoló:

Köszönöm a válaszod! Mint írtam a kérdésben is,tisztában vagyok vele,hogy csak egy ku_rva voltam neki a többi közül. És igen,ember vagyok,van lelkem és vágyom a szerelemre,boldogságra. És más volt Ő,mint a többi. A munkáról meg annyit,hogy nem jókedvemből csinálom ezt,amit

2015. aug. 28. 03:19
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, ami van, jelen pillanatban ezt az érzést. Ha visszajön, és nem tudod lerendezni addig magadban, állíts fel egy képzeletbeli határvonalat, amit ha átlépsz, történni fog valami pl. megkéred, hogy ne jöjjön vissza. És próbáld magad tartani ahhoz...
2015. aug. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem kellene egy prosti, még ha a szex fantasztikus is volt. Nem és kész, ez elvi kérdés.
2015. aug. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Hát az tény hogy a munkád nem a legerkölcsösebb. De itt nem ez a lényeg. Ha szeretnéd akkor vetesd el magad vele. Vagy pontosabban vegyen meg téged. Azt hiszem ez mükádik ebben az iparban nem? Mármint fizetérted X összeget és akkor elvisz magával és csak az övé vagy nem? Bocs nem akartalak megsérteni de mintha halotam volna már ilyenröl.


De amugy van erkölcsösebb munka amivel ennyi/vagy még töbvet lehet keresni az a politika. Mint z.B. én

2015. aug. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#3: Ha vissza jön,mert vissza fog jönni biztos..akkor többet beszelgétek vele,elmondom neki milyen jó volt vele és örülnék neki ha rendszeresen járna hozzám! :) Eszem ágában sincs felállítani a képzeletbeli falat mikor Ő jön.

#4: Nem is kértem,hogy állj össze velem

#5: Zagyvaságokat beszélsz vagyis írsz össze-vissza..

2015. aug. 28. 12:20
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy evvel én vagyok itt az egyedüli, de én egyáltalán nem ítéllek el. (Talán egy kicsit az egészséged miatt aggódom.)Ami a csávót illeti, néha nem kaphatunk meg dolgokat, a szerelem is ilyen. Szerintem ne mondd el neki. Valószínűleg csak elveszitened. Nem tudom, hogy lenne bármi lehetőséged arra, h a pasas beléd zugjon. Én őszintén szurkolok neked, de nem hiszem, hogy ebből barmi lehetne. :( 14/f/m
2015. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#7:

Köszönöm! :)

Az egészségemmel semmi gond,és hetente járok dokihoz tesztet csináltatni. A vendég pedig igen,semmi esély kb. arra,hogy Ő is többet érezzen valamivel, mint én. Azt nem mondon,hogy suerelmes vagyok! Mert nem vagyok az! Csak nagyon jó volt vele,és szimpatikus az ember és számomra helyes is :) És a többi vendéghez képest,vele volt most 1x tényleg jó és mint írtam,nem egy szimpla dugás volt..

2015. aug. 28. 13:46
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm hogy azt irtad zagyvaságokat irok pedig nem. De ha szeretnéd szivesen beszélgetek veled ezendolgokrol.


5# voltam

2015. aug. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki kedvezményt, hogy megmaradjon ügyfélnek.


Vagy ne óradíjat számíts fel neki, hanem élvezésenként fizessen, hogy érdeke legyen hosszadalmasan járatni téged.

2015. aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!