Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg/bi srácok, nektek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/bi srácok, nektek van igényetek a szeretetre?

Figyelt kérdés
A megfogalmazást most 3x írom át.Remélem így kimegy. Szóval nagyon jó lenne vki akit lehet szeretgetni, stb. Azonban tök azt látom, hogy erre nincs igény. Nekem pl volna. Akivel nyáron taliztam mással jött össze (ami meg azt hozta ma belém h szarul nézek ki amitől még rosszabb az egész) és egyszerűen nem értem. Nem vok ennyire beborulva mielőtt félreértene vki, csak egyszerűen érdekel, hogy másnak is van igénye erre? Ha igen hol találja meg a hasonlókat?:)
2015. aug. 27. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Hol laksz? Mennyi idős vagy? ;)

2015. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem van, anélkül a szexet sem élvezem úgy..meg amúgyis szeretgetősebb és hős romantikusabb vagyok :D keresni kell aztán csak találsz vki olyat ;)
2015. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem például van rá igényem, de valóban a többség inkább szexet akar..

De hát ez van! :/

2015. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én most akarom kipróbálni majd és csak így szeretném. Szóval elkeserít ha tényleg nincs erre igény:( Nem vok helyes így nem tolonganak :D
2015. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, lenne nagyon is.
2015. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ez eddig elég vegyes. Bp és 24.
2015. aug. 27. 18:38
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem van igenyem erre, adni es kapni is szeretek :)
2015. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én keresem az alkalmikat. Noha bi vagyok,mégis igényem van arra,hogy a partneremmel valamelyest megismerjük egymást,és lényegében ne csak egy szimpla dugás legyen,hanem pl haveri alapon. Kövezzetek meg,nem kapcsolatra vágyom,csupán egy olyan szex kapcsolatra ahol azért van odafigyelés a másikra.
2015. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!