Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol van meleg nudista strand?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van meleg nudista strand?

Figyelt kérdés

Az egész ország területén érdekelne és lehet ott szexelni?

18/F



2015. aug. 25. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Ez is olyan tipikus.. Nem nincs, de szerintem jó messze külföldön találsz ilyet.. Pá
2015. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
További szép estét... Az a szerencséd hogy nem vagyok vizuális típus mert nem élnél... Fúj... Retardált perverz állat.
2015. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

A nudizmus nem meleg és nem hetero. A nudista strandon emberek meztelenül fürdőznek, napoznak, hogy lehetőleg ne legyen fehér foltjuk, meg ne nyomja őket a ruha egész nap.

Amit te keresel, az inkább swinger klub, azokról majd más ad felvilágosítást.

2015. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Az a baj, hogy az ilyen kérdésekkel az olyan melegeket is lejáratod akik pl nem szexelnének nyilvánosan..

A pridera azt mondom oké mert nem csak a melegekről szól, deeeeeeee mégis..

2015. aug. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Nyáron mindegyik strand meleg.
2015. aug. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Újpesti dunaparton, Tímár utca végén. De főleg csak gusztustalan vének járnak ki.
2015. aug. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 ftf1983 ***** válasza:
95%
Lupa-tó egyik részén főleg melegek nudiznak és ahogy hallottam Gárdonyban is van ilyen rész.
2015. aug. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

A nudizmus nem a szexről szól te paraszt!


Ha nudista strandra mész és így állsz hozzá, akkor kib-.asznak onnan, legyen az bármilyen.


A nudizmus egyszerűen csak a test szabadságáról szól és nem a szexualitásról. Stírölni persze lehet, annak úgy sem bír senki ellenállni ha jó testet lát, de az ösztönökön minden normális ember tud annyira uralkodni, hogy nem megy el kúrni a strandon. Vagy ha igen, ugye kib-.asszák.


Amúgy csak lejáratod a melegeket ezzel ráadásul. Miattad is azt hiszik hogy minden meleg szexmániás fa-.sz.


21/F, meleg

2015. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Milyen lejáratás?


Szerintetek hagyományos strandon vagy nudista strandon nem fordul elő, hogy szexelnek a párok?

Ugyan már, hol éltek?

Csomó helyen olvastam már beszámolókat, történteket, hogy többek között strandon is szexeltek a párok. Ezen kívül moziban. liftben....

Nyilván nem mások orra előtt csinálják, persze láttam már érdekes dolgokat.


Ne legyünk már ennyire prűdek!

2015. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ftf1983 ***** válasza:
96%

8-as!


Most meg fogsz lepődni. Azokon a nudista helyeken ahol van meleg rész bizony a strandtól nem messze van olyan rész ahol lehet közelebbről ismerkedni. Ez külföldön is így van és itthon is.

2015. aug. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!