Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kérdés! Miért van az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Miért van az hogy csak addig izgat, hogy férfival csináljam amíg nem önkielégítek?

Figyelt kérdés
utána egy fél óráig nem is tudok ilyenekre gondolni, de utána megint... hogy tudnám ezt az érzést legyőzni?

2015. aug. 25. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
én is így érzek. Néha nagyon rám jön, hogy akarom őt, meg őt. Aztán maszti, és vége. Fúj, nem kell.. :D szerintem ezt nem lehet legyőzni. Szerintem ha lenne párom, akit szeretek, akkor csak őt akarnám, és a szex után is. :)
2015. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam pont, hogy addig izgat amig önkielégitek és utána semmi...Bár én inkább bi féle kategória vagyok...Bár sokszor maszturbálok férfiak képeire, de kétlem összejönnék-e egyel is
2015. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ha kiverem addig kívánom aztán utálom magam majd újra. Ezért is nem volt még talim mert előtte pl kivertem és így elment a kedvem és lemondtam pl. Pedig jó lenne már egy sráccal.
2015. aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gabipasika ***** válasza:
68%

Huh ugyanígy vagyok én is...

És utána megbánom, hogy lemondtam a talit...


Írjatok emailt beszélgetnék erről.


Főleg az előttem szóló...


Most már nagyon elhatározott vagyok.


33/F


gabigabor82@gmail.com

2015. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 petike30 ***** válasza:
48%
Igen fiuk csak ez a kamus mod szànalmas kicsit ez nem a màsik fèl mit gondol hmm ????????
2015. aug. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam sokáig, sőt még most is előfordul... Bi vagyok, és néha az egyik nem, néha a másik jön be jobban. Még fiatal vagyok úgyhogy gondolom majd csak kialakul ez az egész :)
2015. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is 21 bi vagyok és csak addig izgatnak a pasik míg ki nem verem:D épp ezért nem akarok egyiktől se semmit (még)
2015. aug. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!